Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rábíztam majdnem mindent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rábíztam majdnem mindent a véletlenre, jól tettem?

Figyelt kérdés
Úgy vagyok vele, hogy úgy lesz ahogy lesz és ahogy annak lennie kell. Nem görcsölök semmin, de tényleg semmin. De még akkkor se ha egy olyan probléma merül fel ami az egész életemet megváltoztathatja (akár negatív irányba is). Ugyanígy vagyok a szerelemben. Persze teszek érte valamit, de nem lógok folyamatosan az adott fiú nyakán. Hagyom, hiszen úgyis kialakul. A kérdésem pedig az: hagyjam? Vagy a fiúk jobban szeretik, ha viszonylag sokat beszélget velük egy lány. (aki akár A lány is lehet?)
2013. jan. 11. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha teljes közönyösséget mutatsz egy kapcsoaltban akkor nem lesznek hosszú párkapcsoaltaid...


ileltve nem tudsz hosszutávon teljes közönyösséget mutatni semmi iránt. Ahhoz az kellene, hogy 0-24ben be legyél tépve.

2013. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15 év alatt még elfogadható az ilyen gondolkodásmód, de de idősebb vagy, akkor inkább viselkedj felnőttként, mert ezzel az éretlen hozzáállással nehezen fogsz boldogulni az életben...
2013. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem csinálod rosszul. Egyáltalán nem. Én ha visszanézek eddigi életemben hogy alakultak a dolgok, akkor mindig azok nem sikerültek amikért nagyon de nagyon tenni akartam. Amelyeket meg elfogadtam és rábíztam a sorsra azok mind sikerültek. Ki tudja miért. Ezekbe a dolgokba még ráadásul valami pozitív hit is segített. Nem csinálod rosszul. Bízzál magadban, bízz az életedben, bízz a sorsban.


"Isten tenyerén


Életem ott van Isten tenyerén

Azért nem félek én, bármi fáj nekem,

Mosolyog a szemem.

Száz jajszó között is bízom vakon,

Hitem fel nem adom!

Rámtörhet vadul ezer baj veszély,

Isten így szól: ne félj !

Miért is, mitől is félhetnék én:

Az Isten tenyerén?"

2013. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!