Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes sürgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes sürgetni a párkeresést vagy inkább bízzam a véletlenre?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és szeretnék már komoly kapcsolatot kialakítani. Szerintetek érdemes nekiállnom az összes internetes társkereső oldalt felforgatnom és eljárkálni olyan helyekre, ahol lehet ismerkedni vagy várjak türelmesen és egyszer úgyis belép az életembe az igazi?
2013. jan. 11. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Várj türelmesen! Ne erőltesd, mert lehet, hogy olyannal is összefogsz állni, akivel igazán nem is szeretnél, csak azért, hogy ne kelljen tovább várnod!
2013. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nincs azzal baj,hogy a fent említett dolgokat csinálod.De ne ez határozza meg az életed.

Járj el szórakozz.ismerkedj.De ne mindenkiben a megfelelő partnert keresd

2013. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze, tedd meg mindkettőt, igazából teljesen mindegy,melyiket válaszotd. Miért? MEr ha nincs szerencséd, akkor úgyis BELE! FOGSZ! BUKNI!
2013. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

pontosan. ha otthon ülsz akkor nemfog becsengetni a lány, hogy hello, feleségül veszel? :D vagy ha csaj vagy akkor a pasi, hogy nőül vehetlek?


el kell járni ismerkedni, bulizni, de csakis normális helyekre menj. NE discoba.

discoba ahova pl én járok alkalmanként, tinicsajok rázzák 30 as fószereknek, mert az a "menő".

inkább pubok, hangulatos helyeket kéne megpróbálnod, természetesen SOHA! nem egyedül!

az ugy gáz. akkor inkább a kocsmába ülj be oda lehetegyedül, de nívós szórakozohelyre nem.

2013. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

56% os


tökmindegy van vagy nincs szerencséje, az, hogy elsőre oylan embert talál akivel leéli az életét közel lehetetlen.

2013. jan. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne párt keress, hanem új embereket, barátokat, akikkel jól érzed magad! Aztán majd kialakul a kapcsolat... :)
2013. jan. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sürgetni nem szabad!! Ismerkedj, de semmiképp ne eröltesd a dolgokat.
2013. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne várd, hogy a sült galamb a szádba repüljön! Járj el mindenféle helyre, ismerkedj, ahol csak lehet. Csak ne vidd túlzásba, ne görcsölj rá, inkább fogd fel úgy, hogy tapasztalatot szerzel a nagy ő előtt. Viszont maradj nyitott, hogy meg is lásd azt.
2013. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy az ilyen pubi helyre miért probléma egyedül elmenni? Azok akiknek lemorzsolódott a baráti köre az évek során, és jelenleg senkije nincs, ráadásul motivációja sincs hogy legyen, egy bizonyos életkor felett mondjuk 25 év felett szinte már lehetetlen olyan mélyenszántó, velős baráti kört kiépíteni. Akkor kivel menjen pubolni? Dico meg ugyanez a helyzet, csak rosszabb.
2013. jan. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Baráti köröm az megvan. Igazából én nem szeretek ilyen szórakozóhelyekre eljárni de ha valamelyik havernak szólnék, hogy nem megyünk-e el valamerre szerintem biztosan benne lenne. Nem ezzel van a gond.


"Megkérdezhetem, hogy az ilyen pubi helyre miért probléma egyedül elmenni?"


Erre én is kíváncsi lennék. Szerintem egyedül is el lehet járni ilyen helyekre ismerkedni.

2013. jan. 11. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!