Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kizárólag anyatejes...

5 hónapos kizárólag anyatejes babámat titokban megetette anyukám ezzel-azzal, mikor fél órára rábíztam. Mindent elrontott?

Figyelt kérdés
Tudta,h még semmit sem akarok neki adni tejen kívül egy pár hétig,de szerinte 3 hósan lehet kezdeni a hozzátáplálást,ezen sokat vitatkoztunk.Most mérges vagyok nagyon,lehet már máskor is megtette,csak most derült ez ki véletlenül!Ti mit tennétek?
2012. okt. 5. 09:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
59%
Én soha többé nem hagynám vele kettesbe a gyereket. Ez nálam kivágná a biztosítékot. Szégyelheti magát.
2012. okt. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
75%

Ha eddig nem vettél észre rajta semmit (kiütés, hasmenés), talán nem lesz baj. Reméljük tehéntejet nem adott Neki.

"mindent elrontott?" Ha az én anyámról lenne szó, nagyon kiakadnék, és nem bíznám rá jó darabig. Tudom, így magaddal is kiszúrsz, de hátha észbe kap. Értesd meg Vele, ha nem tartja be az általad felállított játékszabályokat, nincs babázás.

2012. okt. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
78%
hát elmagyaráznám édesanyádnak hogy az a te gyereked és úgy csináljon mindent ahogy te mondod neki különben nem hagyod rá többet!ha te nem akarsz még hozzátáplálni akkor ő ebbe ne rondítson bele!!
2012. okt. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyen anyukáktól, anyósoktól mászom a falra. Amikor semmibe veszik a saját gyerekükben az anyát. Meg mindent ők akarnak először, ők akarják először hozzátáplálni, ők akarják először meglátni, hogy mászik, meghallani az első szót. És ezeket az élményeket elveszik a saját gyereküktől. Nem számít, hogy most orvosilag elrontotta, vagy nem, hanem az elv dühít fel. Ha egyszer elmondtad valamiről a nézetedet, és meg is vitattátok, akkor hagy legyen már az, amit te akarsz.
2012. okt. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
87%

Tenni nem tudsz semmit, 5 hónaposan már nem hiszem, hogy baja lenne. Mit adott neki és hogy derült ki?

Biztos nem bíznám rá jó darabig.

Tudasd vele, ő már nevelt gyereket, most te jössz. Ha 2 éves koráig nem akarod hozzátáplálni, és mondjuk szoknyában járatod a fiad, vagy tetováltatod 2 évesen, tégy akármilyen hajmeresztő dolgot is, ahhoz neki semmi köze!

2012. okt. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem magyarázd el, hogy Te ezt még nem szeretnéd, kérd meg, hogy többet ne tegyen ilyet a tudtod nélkül, de nehogy már eltiltsd a babától. Biztos nem akart rosszat, baja a a babának nem lesz tőle, nem olyan kicsi már és azért mégis csak az anyukádról van szó. Ilyenért sosem tudnám anyukámat eltiltani az unokájától, mint itt páran javasolták. Ha direkt rosszat akart volna, akkor igen, de azért ne vessük már el a sulykot.
2012. okt. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
58%
Kedves 6-os, itt senki nem írt olyat, hogy tiltsa el a nagyitól, csak olyanokat írtak, hogy egy darabig nem bíznák rá, óriási a különbség....
2012. okt. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem sem kell eltiltani a kicsit a nagyanyjától ezért. Így van ahogy az előző hozzászóló is mondta, próbáld megértetni vele, hogy Te szeretnéd nevelni a kicsit, és olyan ütemben ahogyan Te gondolod! Egyébként én sem hinném, hogy baja lenne, vagy elrontott volna valamit. Az én lányomnál 4 hónapos korban kezdtük a hozzátáplálást, védőnő ajánlására.
2012. okt. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
36%
Kedves 7-es nézd meg kérlek az 1. választ például. Nem kell ebből azért ekkora ügyet csinálni, nem mérget adott a gyereknek. 6. válaszoló
2012. okt. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Úgy derült ki,h mentem érte,és nem akart szopni,erre csodálkoztam.Anyukám mondta,h biztos nemsokára fog,ne aggódjak,erre büfizett egy nagyot,és feljött neki valami furi.Megijedtem,h mi az.Kiderült,töltött kápi levébe mártott kenyérpép...Mi akartuk először megetetni,kóstoltatni,már készültünk rá,h milyen arcot fog vajon vágni,felvesszük kamerával,stb..Csalódott vagyok,a férjemnek még el se mertem mondani,nagyon megharagudna..
2012. okt. 5. 09:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!