Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki vár itt az Igazira? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki vár itt az Igazira? Ha létezik az Igazi, nem lehet valahogy felgyorsítani a megtalálási folyamatot szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs egy darab Igazi. Nyilván nincs két olyan ember, akivel ugyanolyan életet lehet leélni (szerencsére), de több olyan is van szerintem, akivel a maguk módján tökéletes lesz az élet.
2013. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én várok :) De türelmes vagyok, majd jön ha eljő az ideje.
2013. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne erre recept, akkor mindenki azt alkalmazná. Gondolkozz.
2013. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én várok, de hogy gyorsítani hogy lehet, gőzöm sincs :(
2013. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is várok.


Igen, most töröm a fejem, hogy lehetne mesterségesen megtalálni, gyorsabban.

2013. jan. 11. 23:10
 6/8 anonim ***** válasza:

nem lehet, szerintem, az Igazi sorsszerűen jön, és náha sokat kell várni

én jó pár éve hozzámentem valakihez, aki nagyon jó ember, szeretjük egymást, de érzem, hogyha vártam volna, akkor eljött volna az, akit valóban nekem szánt a sors/az ég (kinek hogy tetszik a megfogalmazás), akivel mindenben egy húron pendülünk

tehát a "nem igazival" is lehet jól, szeretetben élni, akár leélni egy egy boldognak mondható életet, de lehet, hogy így sose talákozunk az Igazival

2013. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt vagyok. Én vagyok az Alfa és Az Omega.

Erre mást nem nagyon lehet mondani. Talán ha többet ismerkedsz. B

2013. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem van ötletem.Klónozzunk engem és akkor minden nőnek jut egy álom pasi!:D
2013. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!