Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik az a fogalom ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az a fogalom ismerkedésben, hogy, , késő"?

Figyelt kérdés
24, sőt hónapok múlva 25 éves férfi vagyok tapasztalat nélkül, és úgy érzem, hogy teljesen elkéstem már a csajozással/nőzéssel...
2013. jan. 3. 18:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, csak hátrányaid lehetnek. De mit csináltál eddig?
2013. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hogy mit csináltam? Tönkretettem a lelkemet.
2013. jan. 3. 18:45
 3/20 A kérdező kommentje:
Az életem rovására elvesztegettem az időmet, így már élnem sincs értelme majdhogynem.
2013. jan. 3. 18:46
 4/20 anonim ***** válasza:

biztos eddig érett.

szerintem sosem késő, bár nem biztos, hogy ez a legnyerőbb nyitó mondat.

idővel vezesd rá. meg az első kézfogás meg első puszi meg első csók.. meg érted, minden. majd jön az magától.

2013. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Elég nagy hátrányban vagy. Ha eddig elkerültek a lányok, akkor valószínűleg van benned valami nagyon visszataszító.
2013. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik. Olyan 60 év felett már el tudom képzelni, hogy már késő elkezdeni. 25 évesen még ne temesd magad.:)

Ha találsz egy lányt, akivel megszeretitek egymást, akkor nem lesz az akadály, hogy nincs tapasztalatod.


Randiztam már olyan sráccal, akinek nem volt semmi tapasztalata, de nem emiatt nem lett köztünk semmi, egyszerűen nem illettünk össze.

2013. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
oké, nem érett, hanem sajnáltatja magát. de akkor sincs késő. sosem.
2013. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Rúgd seggbe magad amíg nem késő, vagy a csajok miatt fogod tökönszúrni magad.


Legalább írtad volna ki, h honnan szenvedsz, talán még valaki írna is rád.

2013. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Akadtak páran, akik próbáltak közeledni, de mindegyiket ,,elhajtottam".
2013. jan. 3. 18:56
 10/20 anonim ***** válasza:
Hülye, akkor meg is érdemled.
2013. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!