Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítene valaki? Elmebeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki? Elmebeteg lettem? Kezeltetnem kéne magam? Nagyon kivagyok!

Figyelt kérdés

Az a nagyon nagy gondom, hogy beleszerettem egy fiúba. Ez még nem is lenne nagy baj, de nagyon híres. Eddig élőben egyszer beszélgettem vele, azonnal végem lett a barna szemeitől.. Azóta folyton csak sírok, belülről szorít valami, mert tudom, hogy sosem lehet az enyém. Fájdalmat érzek belülről, hiába, hogy nem mutatom a külvilág felé. Már arra is gondoltam hogy kiköltözöm Németországba (megtudnám oldani, mert apukám kint él, ráadásul pont abban a városban), és ott kezdeném a sulit, félévtől, miatta. Bármire képes lennék. Fogalmam sincs mit csináljak.. :( Menjek pszichológushoz? Vagy majd elmúlik? Kérem valaki adjon tanácsot!! :\\\\\\\'(


(Kíméljetek légyszi a lehordós válaszokkal, nincs rá szükésgem. Ja, és nem vagyok emós.)


2009. aug. 28. 18:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, ez kicsit érdekes. Hidd el lesz majd más akibe még ennél is jobban szerelmes leszel. Elfog múlni ne aggódj. =)

Amúgy korod?

L/15

2009. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%
Szerelmes vagy az Anti Fitness Club-os Tomiba??? O.O
2009. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

19/L

Amúgy nem AFC. Leírtam, tisztán és érthetően, hogy németország. Magyarul a banda német.

2009. aug. 28. 18:14
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ez egy fellángolás.Mióta érzed ezt?

Mivel írtad,hogy sosem lehet a tiéd akkor miért költöznél ki?Csak rosszabb lenne,sztem.

El fog múlni,legalábbis én így gondolom!

2009. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Csak egy kérdés. Szerinted van olyan nő, aki az ő számára jobb mint te? Önkritika. Én úgy vagyok ezzel, hogy akármennyire is bejön egy híresség, nem agyalok rajta, mert tudom hogy én is 1 lennék a több ezer szerelmes rajongója közül, és abban is biztos vagyok hogy nem én leszek a kiválasztott. Felejtsd el!
2009. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezért a fiúért, akibe valószínűleg millióan bele vannak zúgva, semmi értelme kiköltözni Németországba. Még ha azt írják az újságok, hogy nincs barátnője, akkor sem, mert lehet, hogy nem is igaz. Olyat keress, aki elérhető, a pasit meg felejtsd el.
2009. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Tudnátok valami biztos módszert, h elfelejtsem? Csak mert már egy éve megy ez. Volt olyan, hogy elfelejtettem és jó volt minden, de mindig mikor megláttam ujságban, vagy tv-ben vagy akárhol, sírógörcsöt kaptam és napokig hozzám sem lehetett szólni. Ez van most is..Elegem van már!:'(
2009. aug. 28. 18:20
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem ezerszer nagyobb trauma ért, és mégsem mentem pszichológushoz. Majd elmúlik nyugi. Majd idővel rájössz, hogy nem az az életben a legnagyobb fájdalom, hogy beleszeretsz egy hírességbe.
2009. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

Fellángolás, majd elmúlik

Ez nem szerelem, mert a szerelem az amikor kölcsönösen szeretitek egymást, ez csak egyoldalú...és ha reménytelen, hagyd a pi***ba...

L/14.

2009. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkezd neked udvarolni egy pasi el fog múlni ez az egész, röhögni fogsz utólag rajta. Ismerkedjél másokkal és menni fog.
2009. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!