Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már olyan veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már olyan veletek, hogy megismerkedtetek valakivel neten és esetleg nem ő volt akit a képen láttál, vagy "elmebeteg" volt, vagy valami ilyesmi?

Figyelt kérdés

Tehát rosszul jártál , hogy találkoztál vele?


És mi történt? Hogyan szabadultál meg tőle?


2010. ápr. 30. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy kedves kérdező a kérdésedre a válasz. Igen sajnos volt ilyen. Egyszerűen szabadultam meg. Nyilvános helyen találkoztam vele nappal. Azaz emberi időben. Amikor megláttam hát egyszóval elment a kedvem a további randizgatástól. De jó lecke volt. Most már kilesem az illetőt. Lehet durva, de így legalább a későbbi kellemetlen szituációtól megkímélem magam. Úgy ráztam le, hogy keményen megmondtam neki a magamét ott jó hangosan. Megszégyenítettem. Tudom nem szép dolog, de az amit ő tett az sem volt az. De szerencsére mára már nem kell ilyennel foglalkoznom. Boldog párkapcsolatban vagyok. 29/N.
2010. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem volt. Csak olyan, aki már neten át sem tűnt normálisnak, és hozta a formáját :D


Azaz várjcsak...eszembejutott az igazság...hisz a neten mindenki robot és/vagy elmebeteg!!4 Normális ember a net közelébe se megy, de ha mégis, akkor jó távol tartja magát a monitortól, nehogy elkapjon egy vírust...és akkoris csak és kizárólag munka vagy tanulási célból vetemedik e szörnyű dologra... hogy jutott eszébe bárkinek, hogy z internet alkalmas más emberekkel való kommunikációra? fujj...

2010. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát úgy már voltam, hogy képen egy irtó jó pasi volt, aztán élőbe megláttam és hányni tudtam volna. aztán rájöttem,hogy a kép levolt retusálva,meg az elönyös oldalát fényképezte le.:S najó, hányni nem tudtam volna, de nem volt egy nagy szépség.ő meg járni akart velem:D:D
2010. máj. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!