Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tehetnétek, inkább átlagon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tehetnétek, inkább átlagon felüli anyagi körülmények között élő pasit választanátok?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat kérek. Köszi.
2013. jan. 12. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:
önigazoláskeresés ribiséghez ?
2013. jan. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Főleg, ha nem tetszik. Legyen pénze, ne én tartsam ki, de ne álljon jobban nálam, mert az később problémákat szülne. :)
2013. jan. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy tetszik is az illető. :)
2013. jan. 12. 00:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem eddig az okozott fejfájást, hogy mit tennék, ha egy nálam jobban álló férfi akarna valamit tőlem- és egész véletlenül tetszene is, meg minden tökéletes lenne?

Hogyan utasítanám vissza? Egyszerűen, hülyeség lenne-e csak emiatt visszautasítani?


De szerencsére ilyen nem volt. A gazdagabb jelentkezők vagy nem tetszettek, vagy túl idősek voltak.

Akik tetszettek, meg nem voltak gazdagok. :))

2013. jan. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy döntenék, hála az égnek ezt a problémát (ahogy írtam az előbb) eddig még sikerült elkerülnöm. :)
2013. jan. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nyilván.de csak ha tegyük fel megkérdezné a jótündér, hogy a szerelmem melyik bérkategóriába essen. egyébként nem mérvadó (egyelőre).
2013. jan. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az anyagiak olyan szinten befolyásolnak, hogy nem terveznék egy életet egy link alakkal, akinek büdös a munka, mert nem lehet családot alapítani egy olyan ember mellett. Azon túl édes mindegy.
2013. jan. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen... valami selyemfiú, vagy fotelben szundikáló, sörözgető férfi mellett én sem élnék le egy életet. Még ha van is pénzem, csak azért, hogy eltartsam? Akkor már mindegy egyedül. Vagy külön kasszán, külön élve, összejárogatva. Nekem nem kell egy fillérje sem, de ne azért költözzön hozzám, hogy legyen "eltartója", meg aki gondoskodik róla... maradjon otthon anyucinál. :)
2013. jan. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anti paladin ***** válasza:
Micsoda kérdés ez? Nem vagyok meleg de arab olajsejket nem rúgnék ki az ágyamból. :D
2013. jan. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Látom a pasik nagyobb "k"-k lennének :D
2013. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!