Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megér még egy kört, vagy nem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megér még egy kört, vagy nem, ha nem akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hogy kezdjem, szoval nem igen volt még barátnőm... ez van... viszont van egy lány, aki az a baj, nekem már rég több mint csak tetszik. A dolog nem most kezdődött már. Először ő hívogatott, jössz buliba jössz buliba, jössz mittudom fagyizni.. ilyesmi. Aztán mentem ide is oda is néha, aztán hát mondom neki, hogy mizu van, a válasz a következő volt: hát most nem ér rá, nincs ideje semmi komolyra, de azért legyünk csak barátok.... ezekután ismét elkezdte, hogy megyünk e valahova, ez volt idén nyáron... de a helyzet ugyanez maradt ugye. És most megint ott tartunk, hogy megint eszébe jutott nem túl rég, viszont kétlem hogy a dolog változott volna azóta is. Már a kezdet kezdetén is több volt ebben, haver szerint legalábbis biztos, de ennyi lett belőle. Én meg egyszerűen nem tudom elfelejteni. A csillagokat is lehoztam volna, de ez nem volt elég. Amennyiben valakinek építő jellegű tanácsa van, csupa fül vagyok. Hozzátenném, mindketten főiskolára járunk (remélem már nem sokáig), mindkettőnknek jó állása van. (tehát kihasználásról szó sincs senki részéről, mielőtt valaki felveti)Arra meg hogy biztos csúnya vagyok... kinek a pap kinek a papné, nem vagyunk egyformák, nem vagyok adonisz, de ronda se... Azoknak meg akik számadatot jobban szeretik 10/7 (voltam 2 éve.. azóta csakis jobban nézhetek ki :D ) Szoval ezek alapján megéri a szenvedést vagy se, ha nem akkor mi tévő legyek?
2013. jan. 12. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle,hogy most hányadán álltok.
2013. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be nála, vagyis hívd el valahova, ilyesmik. Aztán ha szép lassan oda juttok, és megint az a válasz hogy nincs ideje semmi komolyra, akkor mondd el neki, hogy neked sincs olyan rengeteg időd, de azért szeretnél valamit köztetek, és hogy nem feltétlenül komoly, hanem csak valami, amire ideje is van, és valahogy győzd meg, hogy nincs mitől félnie, mert a lány szerintem nagyon fél, csak nem tudom mitől, szóval mondd neki, hogy csak próbáljátok meg, és ha nem megy, akkor befejezhetitek, de mindenképpen próbáljátok meg. Remélem valamit segítettem.
2013. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tyler913 ***** válasza:

10/7? Van valami műszer,amivel ezt mérni lehet? Remélem,nem terjed el nagyon,mert jaj nekem:)


Amit ki tudtam hámozni a kicsit zavaros leírásodból,az az,hogy a csaj Téged valószínűleg barátzónába tett. Pont azért,mert a csillagokat is lehoztad volna. Soha nem jöttetek össze,Te mégis belezúgtál,és nem igazán mertél lépni felé.Ha ez a helyzet,akkor el vagy könyvelve szárazbarátnak,akitől nem igazán lehet szexuális közeledést várni,de jó arra,hogy néha elmenjetek fagyizni,legyeskedj körülötte,meghallgasd a hülyeségeit,stb. Ha Neked nem elég csak ennyi,akkor szerintem inkább szakítsd meg vele a kapcsolatot,és kezdj végre más lányokkal is.

2013. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most a helyzet az, hogy jövőhét után talán megyünk valahova(ezt elég nehéz volt elérni, attól eltekintve, hogy előbb ő akart jönni, na mindegy) Ja és azért csak akkor, mert én most államvizsgázok ő meg simán nem ér rá, és hát ez nem csak kifogás a részéről.
2013. jan. 12. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!