Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap már írta egy kérdést ezzel kapcsolatban, de azóta bonyolódik a helyzet és nem tudom hogyan tovább.

20éves lány vagyok, 1 hete randiztam egy sráccal, és nagyon fújja hogy jól érezte magát stb, és hogy akar 2. randit, de tegnap benyögte, hogy februárban fog csak ráérni, mert egy szakmai versenyre kell tanulnia.

Holott ezen a héten még téliszüneten van, szóval simán találkozhattunk volna.


Gondoltam, hagyom nem foglalkozom vele többet, mert ennek így semmi értelme nem lenne. Kicsit messz elakik tőlem, de ide pestre jár suliba. Nagyon csalódott vagyok, rosszul esett ez az egész, de ha nem érdeklem minek csapj a szelet, és miért beszélünk minden este több órát chaten úgy hogy ő ír rám??

De ugyanugy posztol az adatlapomra, mint eddig, és jófejkedik. Mit csináljak, reagáljak? Vagy inkább hagyjam, vagy elég ha csak nyomok 1 likeot és kész? És ha rám ír chaten? Mit mondjak neki??

Ilyen szituban még sose voltam, vagy egyáltalán ne jelentkezzek néhány napig, hagyjam hogy ő is átgondolja mit akar???


Ha nem tetszem neki miért akar 2. randit, ha meg annyira akar engem, miért nem tud rám időt szakítani: Ki mit lépne??


2013. jan. 2. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Várjál. Éld az életed. Ne tulajdoníts a kelleténél nagyobb jelentőséget a dolognak - most épp azt csinálod. Neki láthatóan nem annyira fontos a dolog, hogy ezen rágódjon, akkor te is feleslegesen csinálod.
2013. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

gondoltam 2-3 napig hagyom, nem beszélek vele, nem reagálok a posztjaira, és nem megyek fel chatre... hátha addig eldönti mit is akar. Mert ezt mostmár nem értem.

De most láttam hogy megint posztolt nekem képet, de nem reagáltam rá. mivel mostmár fogalmam sincs mit csináljak?

Várjak??? Legyek türelmes, vagy csak hagyjam, mert szórakozik?? Esetleg tünjek el pár napra hátha keres pl telefonon?

2013. jan. 2. 14:28
 3/14 A kérdező kommentje:
elő értem amit irsz. De ha annyira nem érdeklem minek hívott randizni, és minek csapja nekem a szelet, és miért törődik velem? ha meg annyira érdeklem (ezek szerint) miért csinálja ezt hogy csak 1 hónap múlva ér rá?? tök ellentmondásos, itt valami sántít
2013. jan. 2. 14:32
 4/14 anonim ***** válasza:
HA egy napja sincs egész januárban, akkkor hagyd a francba. Mindenki arra szakít időt, amire akar, ez nagy igazság. Merem feltételezni, azért írogat neked, hogy vagy-e olyan hülye, hogy 1 hónapig beveszed a szövegét, jól elvagy ott talonban, nem kell kimozduljon, pénzt költsön vagy rendbe szedje magát, te pedig csorgatod tovább a nyálad úgymond, hogy de jó fej, blabalbla. 10 éves vagy könyörgöm, nem 80, nemkell 1 emberre várnod, ismerkedj másokkal, akik nem havonta érnek rá. Ne hagyd már, hogy hülyének nézzenek, legyen benned tartás!!
2013. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"De ha annyira nem érdeklem minek hívott randizni, és minek csapja nekem a szelet, és miért törődik velem?"


Hahó, nyilván remélte, hogy meg tud fektetni... Kicsit szédít, aztán majd jön a, hé, nincs kedved átjönni? szöveg. És paff...

2013. jan. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem kell eltűnni, csak nem kell vele foglalkozni. Csapja a szelet? Jó. Érdeklődik? Jó. Rádír? Jó.

És ennyi.

Kedvesen, udvariasan - és persze, hűvösen - válaszolj neki és közben éld az életed... nélküle.

2013. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 tataboy ***** válasza:
Most nem értem hogy mit nem értesz vagyis hogy mi a baj a sráccal igazából? Az hogy csak Februárban tud találkozni veled? Szerintem nyugodtan reagálj mindenre vele kapcsolatban és majd letisztázódnak benned a dolgok,gondolom neked is jól esik hogy tetszel valakinek mert gondolom tetszel neki ha írogat neked meg második randit is akar! Szóval Februárban ha majd a randin túl leszel ráérsz megint gondolkodni, addigra gondolom a srác is ad jelet a továbbiakkal kapcsolatban hogy neked megkönnyítse a helyzetedet!
2013. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

igazatok van, hagyom a fenébe, azt hiszem nem igazán fogok foglalkozni már vele.

2013. jan. 2. 14:46
 9/14 anonim ***** válasza:
ne stresszelj, majdcsak alakul valahogy :)
2013. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszi utolsó, aranyos vagy :) persze biztosan alakul majd valahogy, és a többieknek is totálisan igazuk van, nem fogok egy olyan srácra várni, aki nem tud rám időt szakítani és még komolyan sem vesz :)


A kérdés már csak az, hogy ha rám ír vagy posztol reagáljak-e egyáltalán vagy teljes hagyjam figyelmen kivül??? mert ezzel kapcsolatban nem tudom mit lépjek, töröljem a posztjait vagy elég ha dobok egy likeot és ne írjak rá semmit???

2013. jan. 2. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!