Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdnoname kérdése:

Hogyan lehetne barátság között több is? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tehát fél éve beszélgetek rohadt sokat 1 csajjal és ő barátként tekint rám.... Találkozgatunk is mert szoktam rendezni bulit 1 kocsmába és szoktam hívni általába 2 hetente találkozunk de ott nem sokat beszélünk mert vagy ő mással beszélget vagy én beszélgetek mással... És télleg úgy tekint rám mint barátra... De nekem mindene tetszik belseje,külseje.... nagyon jóba vagyunk annyi dolgot megosztott velem amit mással megse osztott.... Egyik legjobb barátja vagyok és mindig hozzám fordulha segítség kell... Régebben azt hittem van esélyem nála mert fotózkodtunk és úgy pózoltunk hogy ő puszit ad az arcomra én meg fotózok dehát tesónak hív meg ilyenek .... Szeretnék már többet vele egyébként ha nagyon sokáig jóba leszek vele belém szerethet? vagy mit tegyek?:S Az a baj hogy sose voltam bátor.... pedig nem vagyok rosszképű srác nagyon sok csajt megkaphatnék ha akarnék dehát olyanoakt szeretem akikért küzdeni kell :D Csak bátorságom nincs megmondani neki :S más lehetőséget mondjatok ha lehet ...

2013. jan. 12. 19:50
 1/2 Furjadék* válasza:

Ha beszari vagy, akkor nem lesz olyan nőd, akiért küzdöttél, lévén bátorság kell ahhoz, hogy küzdés végén elmondd, h figyu, bejössz, randizzunk!


Ha nem lépsz most, késöbb csak nehezebb lesz, minél elöbb mondd el neki.


Drukkolok, a barátzónából szinte lehetetlen kiszabadulni.

2013. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak az a gond hogy van 1 tőlem sokkal jobb képű srác belinkelte hogy szerelmi vallomást tett neki és elmondta nek ihogy csak barát :SS Mondjuk a csaj elmondta nem kinézetre megy bár elég jó csaj :D szal neki a belső számít
2013. jan. 13. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!