Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a legyünk/maradjunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a legyünk/maradjunk barátok-ot mennyire lehet lekoptató dumának és mennyire lehet komolyan venni?

Figyelt kérdés
eddig mikor megkaptam ezt úgy voltam vele,hogy jó persze de igazából s.artam rá a lányra ezután(ök se nagyon törték magukat) viszont most legutoljára mikor ez történt úgy voltam vele ,hogy oké de most komolyan is gondoltam mert amennyire megismertem szimpatikus.látszólag ő is örült ennek de honnan tudhatom ,hogy komolyan is gondolja és nem csak udvariaskodott?

2013. jan. 11. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vedd komolyan!
2013. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus lekoptató duma! Nem érdemes a csajjal egy percig se foglalkozni tovább...
2013. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1-es vagyok megint. A lekoptatást vedd komolyan. Nem akar tőled barátságnál többet.
2013. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

én úgy értem hogy lehetnenk e barátok tényleg vagy ezt csak azért mondta h ne tűnjön túl dúrvának az elutasítás.

Majd rátolt egy ilyet h bizony félre ismert.

2013. jan. 11. 19:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Mind a kettő lehet, bár én a barátságot inkább ismerősségnek nevezném.
2013. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
h fog kiderülni h a baratsagot/ismerosseget komolyan gondolja?
2013. jan. 11. 19:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezt te majd meg fogod tudni. De szerintem ne agyalj ezen, ez a hajó elment, ne foglalkozz vele, keress egy másik csajt! Így jársz a legjobban.
2013. jan. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
persze de itt most arra célzok h azért mert elutasított már akk jóban sem lehetünk.(?)mert ezt leszámítva jól el tudunk beszélgetni és sok közös is van bennünk.
2013. jan. 11. 19:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges. De miért akarnál a barátja lenni? Mire lenne ez jó? Akkor többet látnád és sokkal nehezebben menne majd ki a fejedből. De ha az barátság, hogy köszöntök egymásnak és váltotok egy-két szót időnként, akkor lehet hogy barátok maradtok. Én mindenestre akivel szakítottam, azzal sosem kerestem többet semmiféle kapcsolatot. Ha összefutottunk jó, ha nem akkor sosem láttam/halottam többet. No SMS, no facebook stb... Legalábbis én nem kezdeményeztem.
2013. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha korábban jóban voltál egy csajjal, beszélgettél vele stb., aztán rányomultál, erre azt mondta neked, hogy "figyu, maradjunk barátok", akkor két dolgot tehetsz:


1. Ha elfogadod a helyzetet, és leteszel róla, mint nőről, és megelégszel azzal, ami eddig volt, akkor maradjatok barátok, ez ellen sztem a csajnak sem lesz kifogása. De akkor nem nyomulhatsz rá többet, mert akkor viszont tényleg le fog koptatni sztem.


2. Ha továbbra is tetszik neked, rá vered ki stb. (bocsi), akkor viszont hagyd a fenébe, többet szóba se állj vele. Ezt diktálja a férfibecsület.


Azt kell belátnod ebben a szituációban, hogy ha egy csajnak nem jössz be, mint pasi, és visszautasít, de te továbbra is bepróbálkozol nála (vagy legalábbis ő ezt érzi), akkor unszimpatikus leszel neki, és előbb-utóbb ő fog elküldeni a francba.

Nekem ez a véleményem, de lehet, hogy én látom rosszul.

2013. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!