Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretői kapcsolat, alkalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolat, alkalmi kapcsolat? (Lányoknak)

Figyelt kérdés
Biztos mindenkinek volt már az életében olyan pillanat, mikor csalódások sorozata, vagy egyéb más okokból pusztán szeretői kapcsolatot keresett. Leginkább a kultúrált és normális szeretői kapcsolatra gondolok. Lányok, mi volt az oka? Van olyan itt, aki hasonlóra vágyik?

2013. jan. 12. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj! :) Aki ilyenre vágyik, az pillanatok alatt talál partnert. :)
2013. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Általában az, hogy nekem iszonyat sok kell a komoly kapcsolathoz. Nem anyagi értelemben, mivel pénzem van.


S egyrészt, az illető főleg csak szeretői-szex kapcsolatra volt alkalmas.


Másrészt, nem igényeltem akkor mást, időm se mindig lett volna egy komolyabbat kialakítani.

2013. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Aki ilyet akar,tuti nem interneten keresgél,hanem az utcán talál ezret.Elég gyenge próbálkozás.
2013. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondoljátok, a kérdező itt akar magának nőt keresni? Ha ez a célja, minimum egy fotót fel kellett volna tennie, még úgyis necces. Egy nő valóban talál erre milliónyi jelentkezőt.
2013. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértettél... A második válaszolónak sikerült megfogni a lényeget.
2013. jan. 12. 22:26
 6/10 A kérdező kommentje:
Illetve az utolsónak, köszönöm :-)
2013. jan. 12. 22:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem konkrétan szeretői kapcsolatot kerestem, egy időre mégis az lett belőle. Úgy történt a dolog, hogy egy hosszú kapcsolat után voltam, amikor megismerkedtem egy sráccal, aki megtetszett. az első randin megláttam a hasát, ami nagyon szexi volt. :) Mivel tele volt a hócipőm mindennel, úgy döntöttem, egyszer az életben megérdemlem, hogy kipróbáljak egy ilyen testet. Aztán mivel mindkettőnknek jó volt. nem csak egy alkalom lett belőle :)
2013. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen. 2 évig külföldön dolgoztam, és nem akartam komoly kapcsolatot létesíteni. Viszont hiányzott a szex. 3-4 havonta elmentem egy szórakozóhelyre felcsípni valakit. Ott mindenki ezt csinálta, még a nők kezdeményeztek. Egyébként gondolhatod, hogy minden ujjamra 10 jutott, pedig nem vagyok valami szép.

És ismertem olyan nőt, aki minden hétvégén mást vitt haza a buliból. Aztán hazajöttünk, és mindenki megnyugodott. Magyarországon ezt nem nagyon csinálják a nők, mert itt valahogy más a kultúra.

2013. jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Én is egy nehezebb időszakon vagyok túl.Azt hiszem itt az ideje, hogy törődjek magammal is

2013. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Csak küldj egy képet magadról aztán meglátjuk.
2013. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!