Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal tanárok főiskolán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal tanárok főiskolán, egyetemen! Szoktátok fűzni a hallgatóitokat?

Figyelt kérdés
Jöttetek már össze hallgatótokkal, akár alkalmi kalandból? Vagy ismertek ilyen esetet? Középiskolás sztori nem érdekel!

2012. nov. 29. 17:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Pff Te melyik vagy?
2012. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
a tanár
2012. nov. 29. 22:49
 3/19 anonim ***** válasza:
és képes lennél kikezdeni egy diákoddal?
2012. nov. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem, de kíváncsi vagyok, hogy más képes lenne-e.
2012. nov. 30. 10:29
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
hát én 2 éves hallgató vagyok az egyik karon, és itt is vannak "fiatalabb" tanárok de nálunk nincs ilyen hogy tanár-diák "olyan" kapcsolat...
2012. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nekem az a tapasztalatom egyébként, hogy inkább a hallgatók szokták fűzni az oktatót, mint fordítva.
2012. nov. 30. 11:27
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

hehe :P lehet a jobb jegyért ;)

de am nekem eddig még egyszer sem jutott eszembe hogy kikezdjek bármelyikkel is...mégis csak a tanárom...:)

2012. nov. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Egy hallgatómnak már eszébe jutott, illetve egy velem kb. egykorú kollégám egy volt hallgatójával jár. Szerintem ott is az utóbbi volt a kezdeményező.
2012. nov. 30. 11:34
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
hát érdekes...ezt ők tudják. Bár azt nem tudom hogy vajon a felsőoktatási intézményekben hogy "fogadják" az ilyet a kollégák, főnökség...mármint úgy értem hogy tudom hogy írtad hogy középsulis sztori nem érdekel, de anno a középsulimban ezért kirúgták a tanárt mert diákkal jött össze...vagy itt már ilyennel nem foglalkozhatnak?
2012. nov. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem reklámozzák az egyetemen az ügyet, én történetesen tudom, mások nem nagyon. Amúgy pedig felnőtt korúak, már nem tanítja a srác a lányt, nem is fogja, és szerintem van ennél fontosabb dolga mindenkinek.
2012. nov. 30. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!