Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mi fog meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mi fog meg igazán egy lányban? Mi kell ahhoz, hogy megszeressétek, megkedveljétek? (külső-belső) 16/L

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tekintet, kisugárzás, szem, nőiesség valamint AntiK*rva berendezéssel rendelkezzen.
2013. jan. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szemfétises vagyok bevallom :/ Én belenézek egy lány szemébe és abban a pillanatban eldöntöttem, hogy kell-e nekem vagy nem. :) A többit is szemügyre veszem, de nálam a hölgyek szeme eldöntheti a kérdést valamelyik irányba.
2013. jan. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legyen szerethető és elbűvölő személyisége. Ha ez megvan, a többi már csak részletkérdés :)
2013. jan. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) A továbbiakban meg mellőzzenek már a helyesen írni nem tudó parasztok, akik privát üzenetet írnak arról, hogy mekkora K vagyok. Az ilyenek én csak nevetni tudok ;)
2013. jan. 13. 00:42
 5/10 A kérdező kommentje:
ilyeneken*
2013. jan. 13. 00:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól. Komolyan, ha meg akarsz fogni valakit akkor légy igényes, idővel megszeret.
2013. jan. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Belső: erkölcsös, elvek szerint él, nem

adja be a derekát, az Igazira vár,

becsületes, jószívű, empatikus, okos,

intelligens, tájékozott, célorientált,

nem iszik/cigizik/bulizik stb.


Külső: karcsú, kis mell, aranyos/cuki/

kedves arc, haj/szem szín igazából

mindegy, ne legyen magasabb nálam

(171cm), stílusos, nőies öltözködés

(mint én fiúban).


Nagyjából ennyi. Élőben még sose

találkoztam az ideálommal.

2013. jan. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Őszinte mosoly, szép szem, csak fülbevaló lehet rajta piercing nem, cigiznie nem szabad, és legyen értelmes.
2013. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem :) Köszi a válaszokat :)
2013. jan. 13. 23:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Legyen csinos, és okos. Továbbá velem egykorú. Nem szeretem a kislányokat. 23F
2013. dec. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!