Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket érdekel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket érdekel, hogy milyen állapotban vannak a kiszemeltetek belső szerveri?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy hibátlan vese, jól működő máj, szóval egészséges, soha sem beteg

2012. dec. 31. 00:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja és nem komolytalankodni, mert komolyan kérdezem. pár válasz után mesélek valamit :)
2012. dec. 31. 00:38
 2/15 Bino ***** válasza:
Szerintem.olyan nincs ,hogy soha sem beteg. Nekem személyszerint fontos ,hogy a párom jó egészségben legyen, nem azt mondom ,hogy legyen betegség bajnok hanem alapszinten legyen egészséges :)
2012. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy érdekel, ha megvolt, darabokban eladom a szervkereskedőknek. Én is totál értékes ember vagyok, megvan mindkét vesém, nem félek használni. A májam alkoholt sosem látott. Az agyam viszont rozzant, üzemen kívüli.
2012. dec. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen komoly vagy, javitsd a hibáidat!
2012. dec. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen érdekel,de ha beteg lenne sem hagynám cserben.
2012. dec. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

és a másik belső az jobban érdekel titeket? mert szerintem az is rendben van.

ugyanakkor a külső is oké a visszajelzésekből ítélve.

ÉS persze szerénységem határtalan.

2012. dec. 31. 00:42
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ezt az oldalt, bármikor jövök, mindig meg tudtok lepni. :D
2012. dec. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az egész ember érdekel-mindennel együtt, hogy tudjak segíteni.
2012. dec. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálam nem kizáró ok egy betegség, mert az jöhet kapcsolat közben is, így is, úgy is támogatom a párom. Sokat aggódnék érte, az biztos, de nem látom kapcsolat akadályát. 23/L
2012. dec. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
oksi, csak azért, mert múltkor megittam 2deci páleszt tisztán, és 1 órá múlva 0.00%-ot fújtam szondába (saját). Ilyenkor ugye a májam működése bizonyosodott be-->REmek!
2012. dec. 31. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!