Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet sikeresen csajozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet sikeresen csajozni, és barátnőt szerezni adoniszi kűlső nélkül?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 12:51
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
41%
A jó külsőt megkerülheted sok pénzel vagy átlag feletti farokkal..
2013. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
Nem unjátok még?
2013. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Ha nem létezik lány/nő, akinek kellek, mégis mi a fenét csináljak? Hátrányban vagyok a kűlsővel, hátrányban vagyok a szöveggel, és mégjelentősebb hátrányban vagyok azzal, hogy 25 évesen nem voltam nővel.
2013. jan. 13. 12:59
 4/42 anonim ***** válasza:
96%

Jó kisugárzás. A párom azzal vett le a lábamról, hogy magabiztos volt, jó a humora, mindig meg tudott nevettetni és intelligens, művelt.

Persze én nagyon helyesnek találom őt, de egyáltalán nem sportos alkat, így adoniszinak nem is mondanám. Bár ezutóbbi nem is kéne nekem, max az ágytámlára egy strigulának. :)

2013. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Hát neked helyes persze, így a jó kisugárzás is magától értetődő. Csak én k*rvára nem vagyok senki számára helyes.
2013. jan. 13. 13:00
 6/42 anonim ***** válasza:
87%
Nem csodálom, mert csak fröcsögni tudsz, helyesen írni azt bezzeg nem. Ilyen pasi akkor sem kéne, ha ő maga lenne a Brad Pitt
2013. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 Alexandra0908 ***** válasza:
92%

Úristen.az elmúlt 2-3napban legalább 20ilyen kérdés volt.

Fiúk mi a franc van veletek?Miért vagytok ennyire önbizalom hiányosak?Ha nincs adonisz külsőd akkor is szerezhetsz magadnak lányt.De nem azzal,ha rinyálsz meg lenézed magad.Fogadd el,hogy úgy nézel ki,ahogy...

2013. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
0%
Pénzzel. Az az egyetlen, ami még a külsőn kívül számít a csajoknak.
2013. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
21%
Le kell csökkenni egy primitív szintre.Nézzél ki úgy mint egy retardált,álljon ki a szemöldöködből egy bazi nagy piercing és akkor nyerő leszel a csajoknál.(Vagy válassz valamilyen idióta extrém frizurát)Továbbá a nők nem szeretik az értelmes srácokat,ezért legyél buta barbár mentalitású aki kívülről fújja a Győzike Showt és a többi marhaságot.A tetoválást se felejtsd el mert azzal kemény leszel
2013. jan. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim válasza:
Ja es ezek mindegyike szart nem er a JO Szoveg aranyat er!!
2013. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!