Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most barátok vagyunk, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most barátok vagyunk, vagy van valami több is már? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban, akivel már első óta jóban vagyunk, meg hülyülünk sokat együtt, meg ilyesmi. Most nyolcadikosok vagyunk, és valahogy év elejétől kicsit más.. Néha csak így dumálunk, és ő meg csak így néz.. És amikor megkérdem mivan, elkezd nevetni, és így mondja hogy semmmi. Úgy érzem, hogy érez valamit irántam, de ez nem biztos...És nem merek rákérdezni, vagy flörtölni vele, nehogy beégjek, merthogy csak félreértettem az egészet. És ezzel még a haverságunkat is elrontanám. De am nekem is eléggé bejön, mármint fiú, de talán nem véletlenül nem történt eddig semmi. Szóval nem tom hogy bejövök neki, vagy nem. Segítsetek.. mit csináljak komolyan? :S

#akarat #csak barátok vagyunk
2013. jan. 13. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:

egyszerü:

első ita joban vagytok, most kezd pelyhedzeni, és rájött, hogy lány vagy.

Az ilyen kapcsoaltokból vagy hatalmas bukta, vagy hosszú párkapcsoalt szokott születni. Köztes megoldás ritkán fordulhat elő.

2013. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

hát ez nagyon nehéz kérdés,

szerintem majd alakul ahogy alakul

ha megkérdeznéd tőle , lehet beégnél örökre, mert nem is meleg vagy biszex.

lehet az is hogy ő is ezt gondolja és emiatt nem mer lépni feléd.

én azt csinálnám a helyedben. hogy amikor ültök egymás mellett, a kezedet végigsimítod a kezén, persze ugy csinálnám mintha véletlen kezed leesett volna, végighúzod a kezed a kezén és ennyi. Ahogy majd néz,vagy ahogy reagál rá kiderül.

hisz ha undort látsz az arcán, attól, hogy véletlen hozzáértél akkor tuti nem az. viszont ha látsz rajta valamit akkorkérdezz rá nyugodtan

2013. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

bocs, félreértettem kérdést , lány vagy,

akkor sorry az egész

2013. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hivd el randizni.
2013. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen lány vagyok.. :D semmi baj.. :D jót röhögtem.. :D A LÉNYEG HOGY LÁNY VAGYOK Ő MEG FIÚ.. :D
2013. jan. 13. 17:42
 6/9 A kérdező kommentje:
de nem merem elhívni..komolyan...félek hogy nemet mond..pedig szeretek kockáztatni, de ez nem megy..
2013. jan. 13. 17:44
 7/9 A kérdező kommentje:
segítsetek...:/
2013. jan. 13. 17:47
 8/9 A kérdező kommentje:
légyszi válaszoljatok már, annyira kétségbe vagyok esve, nem tudom mit csináljak... :(
2013. jan. 13. 20:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor az egyik barátnöddel kérdeztesd meg, hogy mi a véleménye rólad.

Kikérdezheted a hobbijáról érdeklödési köréről is, és így közös programot szervezhetsz vele.

2013. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!