Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már magatokat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már magatokat egy hosszú kapcsolat vége után teljesen egyedül, barátok nélkül? Részletek lenn!

Figyelt kérdés

A barátommal 7 év után szakítottunk.

Sose voltam egy barátkozós fajta, túl félénk vagyok hozzá, másrészt meg alapvetően ilyen magamnakvaló típus vagyok. Sose éreztem azt, hogy általában érdeklődnének felém, sőt a csendességem miatt sokszor megbélyegeznek, hogy unalmas és jelentéktelen vagyok. Pedig nagyon sokmindennel foglalkozom, sokat olvasok, sok helyre utaztam már a világban, többféle hobbit is űzök, csak sokmindent egyedül csinálok, nem szeretek másra támaszkodni.

De, a lényeg ami a kérdéshez kapcsolódik. Barátommal 7 év után szakítottunk. Mivel nagyon jó viszonyban voltunk, afféle legjobb barátom is volt nem igazán éreztem hiányát más barátoknak, Kettőnk közül ő volt a társasági ember, így az ő barátai az én barátaim is lettek. Sokat jártunk társaságba, és ott úgy éreztem, hogy engem is megszerettek.

Fájdalmas szakítás volt, de így kellett lennie. Mivel mind ketten sérültünk lelkileg azt beszéltük meg, hogy nem tartjuk a kapcsolatot semmilyen formában sem és ezt be is tartjuk. Teljesen egyedül maradtam, és most jöttem rá, hogy az ég világon senkim sincs. Az ő társaságának is csak a ... barátnője voltam, az a kis aranyos, csöndes lány, de semmi több.

Mivel egy évig külföldön voltam a főiskolás ismerősök is elfelejtettek, de tényleg, szó szerint. Nekem az ilyen internet, msn, közösségi oldalak nem nagyon jönnek be. Néha csak csodálkozom, hogy hogyan lehet embereknek ennyi idejük ide-oda kommentelni, meg fenn lenni msn-en meg hasonlók. És igazából itt ülök a szobámban, teljesen egyedül és nincs senki akivel megoszthatnám a bánatom, ezért most itt tettem meg.

Nagyon bánom már, hogy nem fordítottam több időt a barátságokra, de ezt már nehéz helyrehozni. Másoknak egy csomó gyerekkori barátja van, nekem sose volt ilyen. Ráadásul már 25 éves vagyok, nem tudom, hogy ennyi idősen alakulhatnak ki még új barátságok, úgy hogy én tényleg nem vagyok egy vagány party-face?

Remélem nem voltam túl hosszú. Volt már vki hasonló helyzetben? Vélemények?


2009. jún. 29. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel! Próbálj meg nyitott lenni, az új barátságok kötése nem korfüggő. 25 éves vagy, fiatal, a legszebb korban vagyunk (én 28 vagyok), előttünk még az élet javarésze. Millió lehetőség van új barátságok kötésére.


Csak egy apró példa: próbálj az érdeklődési kördnek megfelelő fórumot találni a neten. Általában ezek a társaságok személyesen is tartják a kapcsolatot. Ezen a vonalon elindulva is sok személyes kapcsolatot szerezhetsz. Idő kell hozzá, nem megy egyik napról a másikra, hiszen ezek bizalmi alapú kapcsolatok, de a nyitottságnak meglesz az eredménye. Hajrá!

2009. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 25 évesen is alakulhatnak ki barátságok!Nem tudom tanulsz-e vagy dolgozol..de ott nincs senki akivel jóban lehetnél? nagyon rossz lehet most neked:S:S de ez is idővel majd jobb lesz..csak kicsit légy niytottabb és bátrabb..barátságos:D biztos nem állt meg azéleted 25 évesen..csak belekell vágni a dolgokba..nekem is volt régebben egy barátom mi csak 1 évig jártunk de ezalatt nekem sem voltak barátaim ,mindet elhanyagoltam ,összevesztem velük, stb..aztán szakítás után hopp nem volt senkim,egyedül éreztem magam , aztán felhívtam egy myvipen irtam egy levelet nagyon régi barátnőmnek .leveleztünk aztán találkoztunk:) és most ő a legjobb barátnőm , és az ő barátaival is nagyon jóban lettem : végül is bele kerültem a társaságába ,és most jól érzem magam :) Biztos neked is vannak régi barátaid, 7 évvel ezelőttröl:)
2009. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta veled?
2018. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy alakult az életed.
2018. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nahát! Meglepett, hogy így érdeklődtök! :)


Majdnem 10 éve írtam a kérdést, azóta én is sokat változtam, tanultam, világot láttam, közben felépítettem a magam kis világát, mivel introvertáltként szükségem van időnként az elvonulásra. Ettől függetlenül nyitottabb lettem és bátrabb. Az internetes ismerkedéstől se zárkóztam el és abszolút pozitív tapasztalatokat szereztem. Van egy párkapcsolatom már 3 éve, de már nem valakinek az árnyékában élek, hanem önálló és erős felnőtt lettem. :)

2018. márc. 13. 13:40
 6/6 anonim ***** válasza:
De jó! Erõt ad a beszàmolód, mert én is egy 7 éves kapcsolat utàn vagyok, és minden olyan kilàtàstalannak tūnik.
2018. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!