Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nincsenek barataim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nincsenek barataim, baratnom?

Figyelt kérdés

Soha nem volt egy normalis kapcsolatom, vagy egy igaz baratnom! Barmilyen tarsasagban vagyok, kisse kivulallonak erzem magam! Nem ertem miert! :/ normalissan oltoszkodom-elegansan, jol nezek ki, szimetrikus az arcom. Nem vagyok gazdag, de mindig van penzem a kissebb dolgokra. Okos vagyok (most felyeztem az elso evet az egyetemen 8.50 atlaggal). A csaladomra mindig szamithatok, de nelkuluk, mintha egyedul volnek!

Erosnek mutatom magam, mosolygok... De ez annyira rossz erzes! Tenyeg nem letezik egy lany, akivel eldumalhatok, aki nevet a vicceimen, akinek tarthatom reggel a hajat, mikozben szethannya a wct? Legszivesebben sirnek...



2013. jan. 13. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Komolyan depressziós leszek ezektől a negatív, pesszimista, elkeseredett hangulatú kérdésektől. Ja, várjunk csak, hisz már egyébként is az vagyok. Hell Yeah!
2013. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább aludj, holnap iskola, nehogy dolgozatot írjatok. (Remélem, nem nyelvtanból, nem lennék a tanárod helyében.)
2013. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Felyeztem be." (:

Azt nem hiszem el, hogy egyetemen a csoportodba nincsenek nők, vagy hogy nem jársz el partizni(jó ezt el hiszem, ilyen átlag mellett, mert gyanítom nem bölcsész vagy... már csak a helyesírás miatt is :D ), meg hogy egyáltalán semmi interakció o.O

Hol tanulsz ha megkérdezhetem?

2013. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2* Remelem orulsz! :) Most aztan jol megmontad... Ne aggodj! A magyar nyelvre nem lessz szuksegem a suliban, nem is volt soha! Igy aztan hallas utan irok! Sokszor nem talalom el, ez van!
2013. jan. 13. 21:11
 5/10 anonim válasza:
8.50-es átlaggal nem csodálom, hogy nincsenek barátaid...
2013. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen stréber tanulómaneket nem nagyon bírják. Tartani a haját miközben széthánnya a wc-t. Az fasza lehet. Szép álmok. Ezek alapján amit leírsz még bőven lehetsz egy világ legunalmasabbja tök átlag szürkeegér pasas, aki elveszik a tömegben, a kutya nem figyel fel rád, nem vagy elég tökös, nem vagy elég kihívó kinézetre, nincs akkora jó dumád sem amekkorával be lehet épülni a közegbe.

Ott lesz a gond, hogy valószínüsíthető, nem vagy egy nagy reccsenés. Szarnak rád, ez van, ez a magyarázat.

2013. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

8.50 átlag, "normáliSSan", "öltöSZködöm", "kiSSebb", "feLYeztem", "leSSZ".


Szerintem te úgy vagy "okos egyetemista", ahogy én dollármilliárdos. Az általánost nehezen végeznéd el ilyen helyesírással.

2013. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Komolyra fordítva, ne feszülj már rá ennyire a tanulásra, meg az agyalásra. Menj el kocsmázni, piálni, partizni, bánom is én, élvezd hogy egyetemista vagy, egészen biztos vagyok benne, hogy így sem lesz sokkal szarabb átlagod.

2013. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszi a tanacsot! :)

Egyebkent meg nem annyira tragikus a helyzet! Vannak barataim, csak nem erzem tul kozelinek oket! Holnap ujev (nalunk) ugy volt, hogy a koleganomel megyunk ujevezni, de oszevesztunk. Kiakadtam! :) Az pedig hogy magam... anyira nem beszelem jol a nyelvet!

Ez mar nevetseges! Itt a nyelvel, nalatok pedig az irasal van gondom. :'D Haladok...

2013. jan. 13. 22:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű! Sz@r társaságban vagy rossz emberekkel, akik nem motiválnak nem akarnak fejlődni, jó nekik a kis sz@r életük úgy ahogy van!
2013. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!