Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én nem értem ezt az embert....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem értem ezt az embert. Érdeklem őt vagy nem? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Próbálom röviden összefoglalni a történetet: nyáron külföldön voltam, ő ott lakik, már akkor néha nézegettük egymást, de nem is nagyon volt lehetőség beszédbe elegyedni meg mindketten túl félénkek vagyunk (én biztos, szerintem ő is)Aztán mielőtt hazajöttem adtam egy rajzomat egy ismerősnek, aki látásból ismeri őt hogy adja oda neki, ráírtam a nevemet is hogy meg tudjon keresni ha akar. Nem jelentkezett úgyhogy egy hónap után írtam neki fb-n, hogy megkapta-e (tudom, óvodás módszer, de jobb ötletem nem volt...)Arra sem jött válasz. Aztán múlt héten megint elutaztam oda és láttam őt.Észrevett, biciklivel volt és megvárta amíg kicsit előre megyek, aztán ő is eljött arra, megfordul és mikor szembekerültünk akkor hosszan egymás szemébe néztünk.Többet nem találkoztunk, hazajöttem, erre mit ad Isten, jön a fb üzenetre a válasz hogy: köszöni hogy írtam neki, nem látta eddig mert nem gyakran jár fel és sajnos nem kapta meg a rajzot.Erre visszarítam, hogy nem baj majd adok neki másikat, ha megyek legközelebb. Erre már nem válaszolt. Szóval ha esetleg én is érdeklem őt és megismerkedne velem, akkor miért nem tesz ő is valami erőfeszítést? Ennyire nem lenne önbizalma? Én ennél többet már nem akarok nyomulni. Ha meg nem érdeklem, akkor minek bámul folyton? Lehet hogy csak azért mert "elvinne egy körre" de egyébként nem óhajt több időt vesztegetni rám?
2013. jan. 14. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Akárhogyan is gondolkozik, szerintem te ennél többet már nem tehetsz. Vagyis ebből már értenie kell, akármennyire félénk típus is lehet. Ha nem lép, akkor annak oka van...
2013. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Totál túlfilozofálsz valamit, ami nincs is, hagyd a fenébe.
2013. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!