Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdeklem őt? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklem őt? Mit gondoltok, tetszem neki?

Figyelt kérdés

Régebben hónapokig, szinte naponta szemeztem egy csajjal, figyeltük egymást, majd hirtelen eltűnt. Amúgy egy boltban dolgozom és ő arra járt dolgozni.Nemrég újra felbukkant, de max. 3-4 hetente látom, de akkor ugyanúgy szemezünk és néz, mint régen, viszont mégsem jár felém gyakrabban. Mit gondolhat? Tetszem neki? Kicsit bizonytalan vagyok.

25f


2012. jan. 3. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ember,ha megint látod szedd ösze magad és menj oda hozzá.kérdezd meg a nevét v valamit kérdezz tölle,ne légy beszari :)
2012. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz.
2012. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdetnek nem lenne rossz, ha nem itt kérdezősködnél, hanem odamennél hozzá.
2012. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy van-e valakije. Nem vagyok beszari, de elég nehéz így, hogy csak látásból ismerem és csak jön-megy a bolt előtt.
2012. jan. 3. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Há b a z m e g , legyen tököd megszólítani! Tökmindegy mivel, csak elkezdjetek beszélgetni. Vagy ez, vagy marad a további kérdezősködés :D
2012. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!