Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak valahol olyan huszonéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak valahol olyan huszonéves lányok, akik már felnőttek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem felszínesek. Hogy van bennük egy bizonyos szintű lelki érettség.

Én eddig sajnos még nem találkoztam ilyen lányokkal. Az egyiknek a külső számít mindenek felett, címlapfiúkkal jönnének össze, a másiknak arra van szüksége, hogy macsós rosszfiú legyen belül.


De olyat még nem találtam, aki egy normális pasival járna.


Persze tudom, hogy mindenki normális pasit szeretne, csak ugye az ő szótárukba a normális a fent említett két verzió közül valamelyiket (vagy a kettőt egyszerre) jelenti.


Pontosítok: eddig csak egy ilyen lányt ismertem...


2013. jan. 14. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%

Jelen!

De én sajnos már férjhez mentem :(

24/L

2013. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az én szótáramban nem ezeket foglalja magába a normális pasi.
2013. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen, ez lett volna a történet második része: az a kevés, aki kivételt képes, már férjnél van, vagy tartós párkapcsolata van :(


Reménytelennek érzem a helyzetet.

2013. jan. 14. 20:33
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz helyen keresel. Én sok ilyen lányt ismerek. Hol próbálkozol?
2013. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

Őszinte választ akarsz? Nincs, mert arra vágyunk,hogy megértsenek minket és mindig szívesen meghallgassanak. Az ágyban legyenek először gyengédek és figyelmesek, de meg is tudjanak rendesen rakni,mint egy macsó,ha arról van szó...

Persze nincs ilyen férfi, de kb ilyesmit keresünk, nem mindig jófiút és gyengédséget és nem mindig erőszakos macsót....igazából ez olyan, mint a fiuk rendes háziasszonyt és feleséget szeretnének,de rib@ncot az ágyban :)

Szerintem ez így van :)

2013. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4: itt-ott. Nem szórakozóhelyeken, ha erre gondolsz. Neten szoktam, mert dolgozom, így a suli és egyéb dolgok kilőve.


5: ebben egyet értek! :) De az, ami írtál inkább a 30as nőkre jellemző. A 20asok többsége megelégszik a macsókkal :)


Nem titkolom, egyszer egy haverom unszolására én is előadtam a nagy macsót. És bizony lett is volna kapás... és ezen ledöbbentem egy kicsit, mert egyáltalán nem éreztem jól magam abban a szerepben. Mégis nagyobb sikerem volt, mint amikor magamat adom.

2013. jan. 14. 20:43
 7/15 anonim ***** válasza:

Nézd egy kapcsolathoz nagyon sok mindennek kell működnie és összhangban lennie. Lehet, hogy mindkét fél felnőtt és akkor sem megy, mert a két ember nem passzol egymáshoz.

Tehát hiába találsz komoly lányt, attól az még nem garancia semmire sem.

2013. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

Először le kell venni a lányt a lábáról valahogy...aztán ha tetszel neki és szimpik vagytok,akkor már elég magadat adni :) Engem is hasonlóan hódítottak meg (elején virág futárral, vacsi, állatkert, fürdőzés, ezaz, aztán szépen ezek elkopadoztak én meg maradtam,mert megszerettem hétköznapinak is...)

Ez ilyen,mindig tenni kell vmit a lányért. :)

2013. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát, nekem nem ilyen a normális pasi. De azért még nem nőttem fel , úgyhogy a magam nevében nem tudom azt mondani hogy van :P. Dehát nem lehetetlen.:)
2013. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szia!

Igen, vannak! Sok lánynak kell pár pofon az élettől, mire rájön, hogy nem attól lesz boldog, ha egy cigiző macsó oldalán billegeti magát - bár vannak, akik örökre leragadnak ezen a szinten, de ebbe most nem mennék bele...:) /

Szóval vannak bizony! Vannak, akiket valahogy sikerült jól nevelni és tudnak várni az igazira, vannak, akik nem bírnak egy hetet sem egyedül tölteni, mindegy ki, csak legyen valaki mellettük...

Esetleg próbálj ki valamilyen internetes társkeresőt!

Nekem már egyszer bejött! /igaz, rengeteg a perverz alak férfi részről, aki csak ágybetétet keres, de ez téged nem kell, hogy zavarjon :) /

A levelezés alatt pedig úgyis kiderül, hogy milyen a lány értékrendje, HP-e, vagy normális...

Hajrá! ;)

26/L

2013. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!