Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam neki? (Bővebben lenn)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Van 1 lány. Ritkán szoktam vele találkozni, de ha találkozunk, akkor mindig nevet szinte minden viccemen. Azt mondják vicces vagyok, de szerintem ennyire nem. Fb-on szoktam vele beszélgetni, de ott nem lehet látni, hogy hogy reagál a dolgokra. Megjátszani úgy gondolom, hogy nem játssza meg, meg miért is tenné semmi értelme nem lenne. De még nem találkoztam ilyen emberrel, ezért is furcsa. Akármit mondok szinte mindenen nevet. Én már elég régóta szerelmes is vagyok belé. Barátja sajnos van. Az lenne a kérdésem, hogy megmondjam-e neki vagy jobb, ha hagyom? Mert ellenkező esetben, ha én így érezném magam valakivel, szerintem nem lenne semleges számomra. Szerintetek mit csináljak? Csak akkor szeretném neki megemlíteni, ha tényleg érez valamit, mert félek, hogy a barátságunk oda lenne.
2013. jan. 14. 21:12
 1/4 anonim válasza:
Én is egy hasonló helyzetben vagyok... Én sem tudom, hogy mit csináljak én nagyon jóban vagyok vele, de mégis félek, hogy esetleg rámenne minden. De így azt mondanám neked, hogy kérdezd meg !
2013. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ez csak abból adódik,hogy ilyen a természete:mindig vidám és kedves.Talán csak félreérted a helyzetet.Mindenesetre jobb Vele tisztáznod ezt őszintén,különben nem fog hagyni nyugodni ez a gondolat,és reménykedni fogsz.
2013. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, a megkérdezésre én is gondoltam, csak attól félek, hogy akkor nagyon eltávolodna tőlem. Voltam már ilyen helyzetbe és akkor meg is mondtam az illetőnek, de csak annyit mondott, hogy jó és szinte 2 évig utána nem is beszéltünk.
2013. jan. 14. 21:19
 4/4 A kérdező kommentje:
A gondolat nem hagy nyugodni ebben igazad van. Abban reménykedem, hogy mivel keveset találkozok vele, ezért szép lassan elfelejtem, de van, hogy vissza jön az érzés..
2013. jan. 14. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!