Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőzők! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőzők! Szerintetek min múlik, hogy mikor történik meg az első találkozó?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam (nőként), hogy vajon min múlik, hogy társkeresőn ismerkedve mennyi idő után merül fel az első találkozó időpontja?

Tehát aki pl. halogatja, az rejteget valamit, vagy önbizalomhiányos, vagy csak alaposabban meg akar ismerni, vagy esetleg túl elfoglalt, stb. (Azokra az esetekre gondolok, amikor egyértelműen megvan a közös hullámhossz, és kölcsönösen keressük egymást, napi szinten.)

Szerintetek?


2013. jan. 12. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyire vagytok egymásra kíváncsiak és mennyire vagytok bátrak és hogy értek rá. Ezeken...
2013. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nem tudok már semmit sem, mert közel 2 év alatt sem jött össze semmi..szóval részemről b-sszák meg a társkeresők!

29 F

2013. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én mindig nagyon hamar szeretek randizni. A leggyorsabb kábé két óra volt az első levélváltás után. Másfél évig tartott a kapcsolat... Én nem szeretek sokat írogatni, sokkal jobb a személyes találkozó, mégha nem is lesz a dologból semmi. Fél órás személyes beszélgetés többet ér mint egy hétig tartó levelezgetés vagy chattelés...
2013. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bizalom és vonzódás! E kettő kell a találkozáshoz. nos a neten a bizalomból kell 3x annyi.


1 hét levelezéssel már el lehet jutni oda hogy randi, persze ha megvan a bizalom, a vonzalom és a közös hullámhossz.



Ha halogatja valamiért akkor kamu, avagy tudja jól hogy mennél és csak az agyadat húzza (nekem is szokásom :D )

2013. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Kb. egy hete levelezünk amúgy, de nekem már ez is furcsa volt, mert sokan gyorsan túl akarnak esni az első randin (már egy-két beszélgetés után).
2013. jan. 12. 17:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Igazuk van! Minek ezt húzni egy hétig is? Egy pláza kávézójában olyan nagy baj nem történhet, és egyből tudod, hogy érdekel-e az illető vagy sem.
2013. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hülyeség ez a kapkodás. A legtöbben gyorsan le akarják tudni a csókot is (már az első randin) meg a szexet is.


Én szokásom pasi létemre az időhúzás, főleg ha látom a lányon hogy nagyon odavan és alig várja.


ok egyértelmű. Minek elkapkodni bármit is, előttünk az egész élet, és egy kapcsolatot normális alapokra kell építeni.

2013. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minden tekintetben felgyorsult a világ. Ebben a tekintetben is. Butaság várni hetekig egy randira, hogy akkor derüljön csak ki, mégsem olyan mint képzeltem. Az időt senki nem adja vissza neked. Tudod, amit ma megtehetsz... Egy-két napon belüli randi a "standard" nekem. Volt hogy egy csaj húzta a találkozót, és mire belement volna, én már foglalt voltam. No, én egy jó csajról ezért bizton nem maradok le... Én ilyen vagyok más tekintetben is. Gyorsan haladok végig az életen, hogy minél több minden beleférjen...
2013. jan. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért mert felgyorsult a világ nekünk még nem kell követni. Azért mert a többség a fészbúkon éli a nemi életét én maradok a fizikai kapcsolatnál. És mert divat minden nap más nővel ágyba bújni én maradok annál akit szeretek és aki viszont szeret.


Erről ennyit.


Persze ezzel nem kell egyetérteni, és lehet követni a divatot. Mindenkinek a szíve joga hogy hogy él, mit tart fontosnak az éltében.



Amúgy meg aki lesz@r neten, és ott sem képes rám koncentrálni, keresni, érdeklődni, stb, azt nem fogom randira hívni soha, mert élőben sem fog másképp viselkedni.

2013. jan. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Általában azok a lányok, akiket internetes ismerek meg alig mutatnak érdeklődést. Tök jól válaszolgatnak a kérdéseimre, de visszakérdezni, hogy velem mi van, mit dolgozok, hol tanulok, mik a hobbijaim, stb. elég ritkán teszik. Akkor élőben milyen lenne már? Szerintem szörnyű. A netes ismerkedés eléggé veszett fejsze nyele szerintem.
2013. jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!