Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejött már bárkinek is az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejött már bárkinek is az, hogy várt valakire?

Figyelt kérdés
Akármi miatt nem lehettetek együtt, vártál rá és végül emiatt minden jól alakult. Volt már ilyen?
2013. jan. 15. 09:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sztem a mesékben :(
2013. jan. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sztem az már régen rossz h v kire várni kell, ez már elég gáz. ha nekem kell valaki akkor kell nem állok le hetekig gondolkodni. ez az én véleményem csak
2013. jan. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem!!
2013. jan. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem mindegy az az akármi, lehet túl fiatal, lehet párkapcsolatban él, stb. ezek a kapcsolat létjogosultságát kérdőjelezik meg. Vajon, ha érett lenne, ha egyedülálló lenne, észre se vettük volna egymást? Ha nem lehetettek együtt annak oka van, fogadd el. Ne várj.
2013. jan. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Patrik24 ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem...bizonyos külső tényezők miatt szakítanunk kellett...azt mondta várjak...vártam bő fél évet (akkor se szűnt meg a külső tényező) és megismertem a mostani barátom. Ilyen szinten jól alakult, nem bántam meg hogy nem vártam tovább évek óta együtt vagyunk és boldogok vagyunk. Ilyen szinten jól alakult :)
2013. jan. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Olyanról már hallottam, hogy az egyik fél olyan pofonokat kapott az élettől, hogy rájött, mégis azt kellett volna választania, akit dobott. De nem ez a jellemző, szóval nyilván nem érdemes várni senkire.
2013. jan. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érdemes várni. Mindent meg lehet beszélni őszintén. A problémára együtt megoldást lehet találni, ha meg nem akkor meg felejtős... A várással nem oldasz meg semmit, csak elhúzod az egészet..
2013. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ezt a várni valakire pontosan hogy érted? mondjuk külföldön élt vagy hogy? Amikor én emgismertema feérjemet akkor épp volt valakim, ő 2 hónapig próbálkozott, hivogatott stb amire épp vége is lett annak a kapcsolatnak. Szóval ő ugymond várt rám eleget. Én sem értettem mért ilyen kitartó de végülis jl tette mert már 5 éve együtt vagyunk és 2 éve össze is házasodtunk. Utólag azt mondom jót tett neki. Mert azóta is nagyon megbecsül. Ha érdezem tőle mért tartott ki eddig akkor csak annyit mondd hoyg ö tudta hogy ebből igenis komoly lesz és hogy én kellek neki.
2013. jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk én várnék valakire, ha mondjuk beteg jelenleg és várom, hogy felépüljön.. a várásnak számtalan rajtunk kívűl álló oka lehet, mind más és más.. De pl. nem várnék rá, ha megszakadt köztünk a kapcsolat, és ő nem is tudja, hogy nekem terveim vannak vele, mert amíg én várok, ő össze jöhet mással.. tudja, hogy neked tetszik?
2013. jan. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!