Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejött már bárkinek is az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejött már bárkinek is az, hogy várt valakire?

Figyelt kérdés
Akármi miatt nem lehettetek együtt, vártál rá és végül emiatt minden jól alakult. Volt már ilyen?
2013. jan. 15. 09:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Saját esetemben arra gondoltam, hogy csalódott korábban és, nem a "búfelejtős" barátnő akarnék lenni, hanem akkor jönnék össze vele, ha helyrejött lelkileg.

Szóval ja tudja, hogy tetszik, én is neki, csak átverték.


Nem tudom van e értelme várni... Elég rossz így, aztán eszembe jutott, hogy amúgy se szoktam olvasni olyat, hogy valakinek megérte várni, így merült fel bennem ez a kérdés.

2013. jan. 15. 10:31
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát valamennyit várhatsz amíg túl teszi magát az előző kapcsolatán.. Most úgyis a sebeit nyalogatja.. De sokat nem várnék rá.. közben nagyon lassan próbálnék vele össze jönni.. nem feltétlenül leszel a bú felejtő barátnő, ha tényleg megszeret téged!! De ez benne van a pakliban.
2013. jan. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, fél évet kellett várnom csak :)
2013. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10:43-as Te miért vártál fél évet?
2013. jan. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!