Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is elég kínos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is elég kínos? Hol a hiba a képen?

Figyelt kérdés

A Love társkereső oldal üdvözlőképernyője ez volt nálam:

[link]


2013. jan. 15. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos azt gondolja, hogy így nagyobb az esélye.
2013. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ŐŐŐm.....:D Én többször megnéztem, hogy mi lehet a hiba nem jöttem rá, késöbb megnyitottam és láttam, hogy a nő 2néven van fent! :D

Hozzátenném szőke nő vagyok :)))))

2013. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dorky ***** válasza:

:)))))))

ennyit a hitelességröl....és ugyan azzal a képpel....áhhhh

:))

2013. jan. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne VIP, akkor is kapna vagy 50 levelet naponta egyetlen profillal. Ki az az aberált nő, aki 2x regisztrál be és mindkétszer elő is fizet? Itt a bizonyíték, hogy a társkeresők többsége kamu!
2013. jan. 15. 12:31
 5/9 anonim ***** válasza:

A Mareszka és a Pipacs a hiba??

Hát többi se kutya.. Ilyen nevek szoncsy. nikszike, Lolitta ??????? Tényleg ilyenek vannak fent??????

2013. jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aha.:D
2013. jan. 15. 12:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mire veri el a nyugdíját? Meg, hogy milyen a nick neve?
2013. jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es ne légy naív! A profilokat az üzemeltetők hozták létre profit céljából. Értsd: Az a nő, aki a képen van talán nem is tud arról, hogy egy társkereső oldal villogtatja a fotóját. Vagy havonta fizetnek neki pár ezret.
2013. jan. 15. 12:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó ezt értem, hogy van ilyen is. Már rég nem vagyok fenn ott.

Egyszer voltam ott regelve, és kb olyan levelek jöttek, hogy szeretne találkozni velem stb csak töltsem fel a telóját, a másik meg bankszámlámra akart küldeni egy csomó pénzt, mert külföldön bántják, fogva tartják vagy ilyesmi és el akkar onnan utazni és itt jön a csavar, hogy én utaljak neki tizen x ezer forintot, a repülőjegy árát.

Sok nyomorék van ilyen oldalon azt tudom. Emberi hülyeség határtalan. Meg küldözgetnek linkeket, hogy ezt nyisd meg meg azt stb... vhogy sose tudtam bedőlni ezeknek, amikor már előre kell fizetni vmiért az gyanús.

2013. jan. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!