Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem egy kínos találkozá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem egy kínos találkozásnak nézek elébe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma este megyek egy bálba ahol valószínűleg a volt vőlegényem is ott lesz (akivel 1,5 hónapja szakítottunk) az új barátnőjével....mit tegyek.....köszönni biztos fogok neki mert nem vagyok bunkó....bánt még az egész szakítás....nézzek át rajta vagy mi..
2012. dec. 25. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:

egyszerü: ne menj oda!

de szerintem te akarsz odamenni,hogy láthasd!

2012. dec. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem azért megyek hogy láthassam,hanem mert más buli nem lesz a környéken és itt ez az éves legjobb eseménye.....mindig mentünk és nem fogom kihagyni miatta....de félek,hogy egész idő alatt csak rajta fog járni az eszem.....tegyek úgy mintha észre se venném?
2012. dec. 25. 19:14
 3/10 anonim ***** válasza:
mondom, a legjobb megoldás ha nem mész,én a helyedben nem mennék!
2012. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ÉN nyugodtan odamennék. Kicsipném magam. Odaköszönnék és mutatnám, hogy nagyon boldog vagyok. Boldog lennék a barátnőimmel vagy azokkal akikkel vagyok.
2012. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha épp elmentek egymás mellett, akkor köszönj neki, vagy köszönj vissza neki, ne legyél bunkó és ne szólj be neki. a továbbiakban pedig ne vegyél róla tudomást
2012. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Eszembe nem jutna elmenni a helyedben. Arról már ne is beszéljünk, hogy hogy tudsz bálozni 1,5 hónappal a szakítás után? mert a is más, ha dühből beleveted magad az éjszakába, és az is, ha "bálozni" akarsz menni.
2012. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2


Csak a hiúságodat bosszantja, de hogy érzéssel nem voltál az exkapcsolatban az zicher.

2012. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha eppen osszeakadtok a bal forgatagaban, szep nyugodtan koszonj nekik, akar megkerdezheted, hogy hogy vannak, jol szorakoznak-e es kesz.

Egyebkent meg erezd jol magad azoknak a tarsasagaban, akikkel mesz, legyel veluk es bulizzatok!

2012. dec. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
4 éves kapcsolat volt és már csak azért is elmegyek,hogy lássam.....nem fogok itthon csücsülni és sírni,mert ezt csináltam több mint 1 hónapig
2012. dec. 25. 19:27
 10/10 anonim ***** válasza:
hiába voltál vele 4 évet, gyakorlatilag olyan mintha senkivel nem lettél volna. Saját magad járatod le, ha elmész.
2012. dec. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!