Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri egy adott csajért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri egy adott csajért sokat dolgozni?

Figyelt kérdés

Vagy inkább dolgozzak sokat magamon, hogy aztán könnyen megkaphassak sok csajt? Értem én arra, hogy most pl küszkdöm, hogy megtartsam a nagy nehezen megszerzett barátnömet, ahelyett, hogy kigyurnám magam és akkor minden honapban más lánnyal lehetnék.


Érdekes modon az emberek többsége nem megy el továbbképezni magát, ha nem tud állást találni, hanem inkább megprobálja magát ugy eladni, ahogy van. Én is ugy probáltam becsajozni, ahogy voltam. Nem álltam neki gyurni, meg pénzt felhalmozni.


2013. jan. 15. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az első mondatod a helyes válasz! Dolgozz magadon sokat, és akkor sok csajt megkaphatsz. De tényleg, így gondolom! :) 24/F
2013. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok!


Azt kifejtenéd bővebben, hogy mit értesz az alatt, hogy "nagy nehezen megszerzett barátnő"? Mitől volt nehéz megszerezni?

2013. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és azok a csajok sokat dolgoztak magukon, hogy nekem jók legyenek? Mert sztem nem. Ja és nem is beszélve a joképü srácokról, akik alapbol jo testalkatuak és jol néznek ki. Ők se feszülnek meg nagyon, mégis megkapnak csajokat.
2013. jan. 15. 13:51
 4/13 A kérdező kommentje:
azért volt nehéz nekem megszerezni, mert minden csaj kioffolt. Meg vagyok gyözödve róla, hogyha jol néznék ki, akkor elmeállapotomtól függetlenül is összejöttek volna.
2013. jan. 15. 13:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha csak izommal meg pénzzel tudod elképzelni, hogy bármilyen kapcsolatot kialakíts, akkor gyúrj tovább nyugodtan...
2013. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2013. jan. 15. 13:56
 7/13 A kérdező kommentje:
ja és ezt nem én irtam ki
2013. jan. 15. 13:56
 8/13 anonim ***** válasza:

Agent K!


Ha a pasik nem azt látnák úton-útfélen, és nem ezt hallaná a nő ismerőseitől, hogy kondizni kötelező, akkor szerinted, hogy másképpen lehetne kapcsolatot kialakítani?

2013. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Minőségért igen kell tenni,hogyne kellene,teszem azt edzeni,kommunikációd fejleszteni,ruhatárad,megfelelő karrierlehetőség,jól tudj nyalni,tud megdugni napjában ahányszor csak kell.
2013. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
megdugni annyiszor fogom, ahányszor én akarom. A nőknek az a jo, ha kiszolgálhatják a pasijukat.
2013. jan. 23. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!