Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felszeretném dolgozni de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszeretném dolgozni de mégis hogyan?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam egy fiúba nagyon, de nem feküdtem le vele( még most is szűz vagyok) viszont a mai napig bánom, mert azóta sem szeretek igy senkit sem. Tudom hogy Ő nem szeretett, és lehet már meg zakkantam, mert ennek egy éve volt, de gondolkodtam azon, hogy megkeresem és elhívom beszélgetni, leszeretnék vele feküdni, annak ellenére hogy tudom hogy neki az csak egy szex lenne. Ez nagyon gáz?
2012. júl. 14. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Buta vagy, ha így gondolkodsz. Később nagyon meg fogod bánni.

Ne alázd meg magad ennyire, nem érdemli meg egy ember sem.

2012. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyílj meg más felé. Engedd, hogy az szeressen aki szeretni szeretne. Aki meg csak szórakozik azt dobd ki a szíved legmélyéről is. A legszebb éveidet ne rontsd el egy barom miatt.
2012. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??
2012. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok. és igen pont az elmúlt évem nem szolt semmi másról csak a rosszról és hogy miket tett velem. nem nagyon tudok nyitni ez miatt más felé
2012. júl. 14. 13:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt hogy fogod feldolgozni, ha le fekszel vele, és másnap ott hagy, és egy másik lánnyal látod?
2012. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Dobj ki mindent ami rá emlékeztet. Mindent, és örülj, hogy megvan az a barom akitől menekülnöd kell. Szobát átrendezni, fodrász, életmódváltás, új társaság. Pofozd fel magad egy kicsit. Ha megszólít egy teljesen ideálmentes antilovagjelölt, ne hajtsd el!
2012. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen erre én is gondoltam na azt lehet hogy sehogy. és még a szüzességemet is odaadnám neki. tudom hogy velem van a baj
2012. júl. 14. 13:46
 8/12 anonim ***** válasza:

Qrva nagy baj van veled.

Lelki szemeteskuka kell neked. Valaki vegye már kezelésbe!

2012. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 galen malek ***** válasza:
1 alkalmi szexet tőlem is kaphatsz és még csak baj sem lenne belőle :)
2012. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
tudom hogy baj van velem, éppen ezért kérnék segítséget. mennék orvoshoz is de nincsen pénzem rá. tudom hogy vmi bajom van elvette minden önbizalmamat és önbecsülésemet de szerelmes vagyok belé és nem akarok élni nélküle
2012. júl. 14. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!