Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez még belefér a fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még belefér a fiú-lány barátságba?

Figyelt kérdés

1 éve ismerek egy lányt..beleszerettem, de ő csak barátként tekint rám(ami nem is baj/van pasija).

Ha minden jól megy idén nyáron találkozunk először, de kicsit félek tőle, hogy olyan dolgot csinálok,amit a barátok nem szoktak. Tehát a kérdésem az lenne, hogy a fiú-lány barátságba belefér-e a: sok puszi..sok ideig tartó ölelés..kettesben mozizás és egy ágyban történő filmnézés(esetleg mellé még hátulról megölelni).

Azért kérdezem, mert eddig sima barátnak lány még nem volt nekem...


2013. jan. 15. 14:55
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mivel én imádom..attól tartok, hogy esetleg olyan mozdulatot, gesztust teszek felé, ami nem fér a barátságba..
2013. jan. 15. 14:57
 2/18 anonim ***** válasza:
Azért ezt az ágyban ölelgetést én meggondolnám.
2013. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem fér bele a sok puszi, se az ölelgetés. Az ágyban történő filmezésnek egyértelműen szexuális töltete van. Szerintem.
2013. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
By By barátság
2013. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

szerintem ezek beleférnek, de azért ne puszilgasd sokszor

ha nem mész túl messzire, nem fogja félreérteni

2013. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Már az sem fér bele, hogy te szerelmes vagy. Ez nem barátság, a barátság más. Ez úgy hívják, hogy egyoldalú szerelem.

Amúgy kb. az fér bele, ami egy fiú baráttal.

2013. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Már nem azért de ez hol fiú-lány barátság ? Beleszerettél innentől oda van egész :) Ez fiú szerelem - lány barátság :) Ha ez van hagyd .. ilyen nem létezik :)
2013. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
6....De egy fiú baráttal egy 80cm széles ágyban biztos nem néznék filmet és nem ölelgetném...
2013. jan. 15. 15:10
 9/18 anonim ***** válasza:
2puszi, ölelés még belefér, ha nem tart sokáig. Az egy ágyban tvnézés már gázosabb, de hogy öleld is a hátát...az már sok.
2013. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem fér bele. Nekem lányként van fiú barátom (ismeri a vőlegényemet), és soha nem ölelgetném őt hosszabb ideig (kivéve, ha vigasztalni kell, az más), és pláne nem filmeznék vele egy ágyból, vagy puszilgatnám stb.

Szerintem ő sem fogja ezt hagyni neked, kivéve, ha céljai vannak veled...

2013. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!