Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is belefér a barátságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is belefér a barátságba a csók vagy csak nekem? :O

Figyelt kérdés
nemmondom hogy bármelyik fiú barátomat megcsókolnál,de az egyik legjobb barátommal csókolóztunk....nem változott a kapcsolatunkban semmi ugyanúgy CSAK barátok vagyunk.másnap megbeszéltük h "jól csókolsz" meg ilyenek...csóknál tovább nem mennék de ezt nem bántam meg ez gáz?

2012. okt. 2. 21:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csók már nem a barátság jele, de lehet, hogy én vagyok a maradi.
2012. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem szopjátok-nyaljátok egymást csakhogy másnap elmondhassátok: tök jól nyalsz meg ilyenek....
2012. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Hát.. ha nem is szerelem.. lesz a csóknál több is, ha tudod mire értem. Aztán már csak "arra" kelletek egymásnak.
2012. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
ez gáz...
2012. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
szerintem több is belefér
2012. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

hát ha a ti barátságotokba ez belefér, akkor nem gáz.

én soha nem csókolóztam a haverokkal-barátokkal.

2012. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
2.-nál a pont!
2012. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Az ilyet ne a "legjobb" barátoddal csináld és akkor gond nem lehet belőle.Önmagában nem baj csak legjobb barátság tuti tönkre megy mert vagy több lesz és emiatt vagy valamelyik fél többet akar és ..
2012. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem ,ez nem fér bele.
2012. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
nem fér bele, az már nem barátság...
2012. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!