Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem növesztenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem növesztenek bajuszt?

Figyelt kérdés
Elvárják az embertől, hogy borotválja a hónaljszőrét, lassan a lábairól is. Nőt akarnak faragni a férfiakból, azok (mi) pedig papucsként teljesítjük is a parancsaikat.
2009. aug. 29. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

A hónaljszőr eltávolítása szerintem praktikus, egyrészt azért mert nem büdösödik olyan hamar, másrészt esztétikusabb, harmadrészt (általában olyan pasikat fogtam ki, akik magasabbak nálam, így a fejem kb. egy onalban volt a hónaljukkal) kellemetlen, ha átölel és a szőr megcsikizi az orromat...

Ettől függetlenül mindig hagytam, hogy eldöntsék maguknak, akarnak-e hónaljszőrt vagy nem, én nem tettem szóvű egyszer sem.


Ha pedig egyszer azzal állna elő a barátom, hogy holnaptól szőrteleníti a mellkasát vagy a lábát teljesen kiakadnék. Ízlések és pofonok, de én szeretem, ha egy pasit meg lehet különböztetni egy nőtől.

2009. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Ezt nevezik divatnak. Divatba jött, hogy csak az pasi, aki olyan, mint egy óvodás.

Az meg már a ti hibátok, ha meg is teszitek, még ha nem is akarjátok, már bocsánat.

2009. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

1. nem várja el minden nő, csak a divatmániás, magazinokat szentírásként kezelő réteg körében dívik a szőrtelenítés mint lassan az "ember" definíciójának velejárója nők és férfiak esetében is.

2. ha ennyire frusztrál, hát makacsold meg magad és ne csináld, én se borotválom magam mindig és mindenhol, pedig nő vagyok, húha, lehet szörnyülködni (mérmint nem a kérdezőnek hanem azoknak akiknél az igényesség a teljes babaszerű csupaszságnál kezdődik)

3. a te tested felöl te döntesz - ha "papucsnak" érzed magad, csak magadat okolhatod

2009. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
A nők nem várják el.Engem kifejezetten taszít egy szőrtelen "férfi" .A férfiak egymást majmolva teszik ezt egy-két hírességet utánozva.Úgy gondolva,hogy akkor ők is olyanok leszlek.
2009. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem egy pasi ha mindent leborotvál nagyon gáz. Fúúúj, szőrtelen láb.... esetleg ha nagyon meleg van és géppel leVÁGJA az még oké, de hogy teljesen szőrtelen legyen.....na neeeee.....

Én imádom a párom szőrös mellkasát, sosem hagynám hogy leborotválja.

2009. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
78%
mi az h nőt akarnak faragni a férfiakból? talán a "természetes" nőknek nincs szőr a lábán vagy a hónalján? ha te elvárod egy nőtől hogy szőrtelen legyen akkor egy nő is elvárhatja egy férfitól
2009. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most nem azért de szerintem egy nő sem megy oda a pasijához és mondja azt hogy 'Mátol borotváld a hónaljszőrödt!' és a lányokknak nem mondják, hogy növesszenek bajuszt, mert képzeld el milyen lenne egy bajuszos nővel csókolózni. Egy pasi is akkor borotválja a hónalját, ha jólesik neki. egy nő pedig azért borotválja a lábát, meg a hónalját, meg mindenét, mert különben mindenki kiröhögné. (egyébként meg ez a kor divatjátol is függ)
2009. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod a fiuknak fütyijük van, a lányoknak meg puncijuk!:D AZÉ!
2009. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
IDIÓTA KÉRDÉS
2009. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!