Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy még szeretem?

Figyelt kérdés

Már régóta tetszik nekem egy lány. El mondtam neki hogy mit érzek iránta. Együtt voltunk egy hónapig de szakítottunk egy hülyeség miatt.

Én még mindig szeretem és más lányok nem is tetszenek nekem. Mit tegyek? Mondjam el neki, hogy még érzek iránta valamit?



2013. jan. 15. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
igen :) különben csak emésztenéd magad rajta hogy nem kérdezted meg és ha összejött veled biztos ő is érez valamit cselekedj hamar nehogy kihűljön a tűz :) sok sikert
2013. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az baj, hogy ő már nem érez irántam semmit.

De én bele örülök, hogy nem lehet az enyém.

2013. jan. 15. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet, tegyél egy próbát, ha nem jön össze, akkor viszont próbálj továbblépni. Vesztenivalód nincs.
2013. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!