Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lenne a megoldás a játékfüg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a megoldás a játékfüggőségemre?

Figyelt kérdés
Én írtam már ki kérdést, hogy játékfüggő lettem és lenne több lánnyal is lehetőségem randizni, de nem érdekel, csak a játék van az életemben, mert ott legalább sikeres vagyok és nem egy lúzer, mint a csajozásban. Erre fel nem rég olvastam az emailjeimet és egyik társkereső oldalon rámírt egy szexi csaj, hogy bejövök neki kép alapján és szexelni akarna velem, de akár több is lehetne, ha szimpik vagyunk egymásnak. Olyan képeket is küldött magáról, hogy egyből nem érdekelt az a hülye játék, csak a csajt akarom jól megdugni most már. Úgy tűnik egy jó kis dugás kéne és ki is gyógyulhatnék a függőségemből. :D
2013. jan. 15. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
eddig te fogtad a joystick-ot most enged át a hölgynek a sajátodat.
2013. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

PSP !


Úgy egyszerre mindkettő veled lehet!

2013. jan. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen játék? pénznyelő automata, vagy wow?
2013. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez egy lehetséges megoldás, bár mivel nekem nincsen izmos felsőtestem, ezért ez a módja a gyógyulásnak valószínűleg velem nem fog előfordulni


ja és persze nem vagyok fent társkeresőkön

2013. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a társkereső biztos kamu és ne legyél hülye, de mozdulj ki. Anélkül puncihoz úgyse jutsz.
2013. jan. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!