Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetekben, mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetekben, mi lenne a legjobb megoldás, a balesetek elkerülése érdekében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyre több olyan kérdést látok,amiben arról van szó,hogy adott két fiatal pár,akik szexelni szeretnének egymással,viszont otthon élnek a szüleikkel,és azért panaszkodnak,mert valaki kopogás nélkül rájuk nyit(anyuci,apuci,kis tesó).

De zárat nem képesek tenni/tetetni az ajtóra,mert hát mégis hogy képzelik hogy benyitnak,nehogy már ők tetessenek zárat az ajtóra,vagy zárják kulcsra az ajtót!

Szerintem a szex csak két emberre tartozik,tehát ha én

hazaviszem a barátnőmet,és eldöntöm hogy szexelni akarok,mert már elég nagy vagyok hozzá,akkor szerintem ahhoz is elég nagy vagyok,hogy fordítsak a kulcson egyet,vagy vegyek egy 400 forintos zárat,nem?

Ha egy lakásban több személy él együtt,akkor erre azért meg van az esély,nem?



2013. jan. 9. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán :)
2013. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazad van! De sajna a szülők sokszor nem engedik, hogy hozzányúljunk a zárhoz merthogy "az ő házuk" meg blablabla. A pároméknál is ez van, tiltják de persze a nyitogatást nem hagyják abba. Egyszerüen náluk nem csináljuk, csak nálunk mert szerencsére az én szüleim normálisabbak. Anyu még akkor is bekopog ha csak beszól az ajtón.
2013. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Albérletbe kell menni.
2013. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem nincs pasim, de tesóm pasija most már rendszeresen jár tesómhoz és a zár nem jó az ajtón, de ha itt a pasija, akkor tudjuk hogy kopogunk, ha akarunk tesómtól valamit.. ez alap..
2013. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ma 14:40


ez esetben a szülők tényleg nagy parasztok,de én arra gondolok,h nincs megtiltva,és erre "minek zár,kopogjon!"

De a vita helyett,nem egyszerűbb felszerelni?

Istenem!

2013. jan. 9. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze az alap! Van akinek nem? :O :(

Ha minket fiatalokat zavar akkor mi változtatunk rajta nem az idősebbet csesztetjük. Ennyit meg is kell h tegyenek magukért!

De sok fiatal úgy viselkedik mint egy kiskirály..

2013. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!