Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba. Vagyis inkább a szerelmem a legjobb barátom. Ez most jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
Egész életemben (jó hát azért még elég fiatal vagyok) teljesen természetes volt számomra hogy a személyes dolgaimról érzéseimről nem beszélek senkinek, de egyszer megismertem egy lányt akinek sikerült kitárulkoznom és legjobb barátok lettünk és máig ő az egyetlen akinek bármit elmondok. és aztán nagyon beleszerettem. és ő is szeret engem. a helyzet elég bonyolult, járni nem tudunk, de ez most nem ide tartozik, arra lennék kiváncsi hogy ez most jó vagy rossz vagy jelent egyáltalán valamit hogy szerelmes vagyok az egyetlen személybe akiben meg tudok bízni?
2008. aug. 11. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem 1 jó kapcsolat titka a jó sex és a bizalom:D

Nem értem mért baj h szeretitek 1mást... Olyan nincs h fiú lány barátság...(a kivétel erősíti a szabályt) Kíváncsivá tettél h miért nem lehettek 1ütt... Légyszi írd le!:D

2008. aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bonyolult. amikor kiderült hogy kölcsönösen szeretjük egymást akkor mind2en szakítottunk az aktuális párunkkal csak az övé ögyilkossággal fenyegetőzve visszakönyörögte magát hozzá és elkezdte terjeszteni hogy én elveszem a csaját meg minden ígyhát mindenki ellenezte a szerelmünket. most meg titokban vagyunk együtt amennyire tudunk de a barátja tud erről és nagyon ellenőrzi a csajt. a kérdésemben meg azért gondoltam hogy baj mert a legtöbb embernek van egy legjobb barátja (általában vele azonos nemű) akivel az ilyen személyes dolgait meg tudja beszélni és vigasztalja ha szerelmi bánata van. és nekem azért így más.
2008. aug. 11. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én ezzel ugyanígy vagyok! nekem is a szerelmem a legjobb barátom. vele vagyok a legőszintébb, előtte tudok a legjobban megnyílni és ő az akivel mindenről tudok beszélni, lehet ez azért is van így, mert elég sokat vagyunk együtt. szerintem ebben nincs semmi baj, csak akkor, ha esetleg a szerelem véget érne és nem tudnátok többé barátként sem viszonyulni egymáshoz..
2008. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Srapnel ***** válasza:
100%
Hosszú még az élet és sokmindenki lesz, akivel mindenfélét meg tudsz majd beszélni. Az is lehet, hogy olyat is, amit még a mostani személlyel sem. Akárhová is vethet még a sors a mai világban, a barátok is cserélődnek, mi magunk is változunk. Egyébként a válasz: Jó.
2008. aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb barátomba lettem szerelmes és már több mint 1 éve együtt vagyunk és nagyon nagyon szeretem!!!!!!!
2008. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

a lány barátja (az öngyilkossággal fenyegetőző) egy önző köcsög. Aki öngyilkos akar lenni,sose mondja el senkinek,csak megteszi. Ha a lány elhagyta/elhagyja, akkor se tette volna/teszi meg.


Persze,ez jó. Pláne,ha kölcsönös. Hajrá,szurkolok :)

2008. aug. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!