Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik legjobb fiú barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb fiú barátomat csúnyát visszautasították és zaklatások nyomására bunkó és "rossz fiú" volt a baráti találkozónkon, mit tehetnénk érte hogy újra a régi legyen? 18L

Figyelt kérdés

A fiú barátom (aki 19 éves) rendkívül kedves, nagyon udvarias és sok sráccal ellentétben, tud udvarolni is. (Randik, kedveskedés, karácsonykor apró ajándék, bókok, nem sietteti a dolgokat stb...)


Mégis, igazságtalanul és teljesen ok nélkül (nem adott indokot) visszautasította egy lány 2-3 héttel a kapcsolat kezdésük után, ami nagyon megviselte szegényt... A "baj" minden bizonnyal az volt, hogy ez a srác nem "rossz fiú", nem bunkó, ezt pedig finoman szólva sem értékelte, becsülte a lány.


Eredmény? A fiú borzalmasan maga alatt volt, s dacból velünk, a lány barátaival bunkó kezdett lenni (sosem viselkedett még így velünk...), tapló megjegyzéseket tett, illetve, a baráti találkozásunk alkalmával letaperolta azt a barátnőm, akit kb. 2 órája ismert... Nem kell neki a lány, egyszerűen dacból és bánatból tette... Én megértem őt, de ebből most már elég, én azt akarom hogy újra kedves és NORMÁLIS legyen! Nagyon rossz az új stílusa, én TUDOM hogy ő nem ilyen, ezt most csak bánatból teszi...


Hogyan tudnék segíteni neki?


2013. jan. 16. 08:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%

Akkor hagyd a fenébe. Értsd meg, hogy ez egy férfinál jellemfejlődési szakasz. A kedvességért nem jár punci, a tahóságért, nagyképűségért, ál-menőségért meg igen.


14 éves koromban kicsit pufi voltam, szemüveges és hülye cuccokban jártam iskolába. Nem is néztek rám a lányok. Egyik évben nőttem 20 centit, kontaktlencsét kezdtem hordani és az egyik lány barátommal vásároltam magamnak ruhákat. Elkezdtek barátnőim, szexuális kapcsolataim lenni.


Egyetem első két évében elég szegény voltam, utána elkezdtem dolgozni a kórházban ahol tanultam (Németország), eleinte csak egyszerű munkákat, illetve nagyon sokat voltam edzeni, úszni és könyvtárban, kisportolt, művelt és jómódú ember lettem, és az utolsó egyetemi évekre le sem lehetett vakarni rólam a fél évfolyamot, még homokosok is próbálkoztak (az egyik szerelmes volt belém)... az utolsó egyetemi bálon meg megismertem a feleségem, akivel 15 éve házasok vagyunk.


A nőknél aratott siker rohadtul a külsőségektől függ, a srác éppen most fedi el a normális énjét, hogy neki is jusson szex... ha te nem adsz neki pinust, akkor fogadd el, hogy bizony ő is szeretne magának!

2013. jan. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%

A kérdésed szerint, ha egy fiú kiszemel mondjuk engemet akkor én nem utasíthatom vissza? Mi az, hogy igazságtalanul?

Kötelez engem valaki is arra, hogy magyarázzam a lépéseimet?

Miből van a barátod porcelánból? Neked kell a kis lelkét ápolgatnod. És ha annak a kislánynak más az elképzelése?

Ha a kérdésedben leírtakat komolyan veszed, nagyon butus vagy! Lány létedre hogy jutott ilyen az eszedbe? Sajnálod a fiút és akarsz tőle valamit?

Na! Megint lepontoznak a válaszomért. De akkor is ez a véleményem!

2013. jan. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Azt még hozzá kell tennem, hogy pont tegnap kért elnézést az érintett lánytól. (Akit megfogdosott)"

Akkor még gyakorolnia kell a bunkóskodást, h igazán sikeres legyen.

2013. jan. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Igen 12 lepontozlak, mert nem értesz 2 fontos dolgot.

1.: Nem kosarat kapott, hanem az összejövetel után 3 héttel penderítette ki a szűrét, ami közel sem ugyanaz.

2.: Nem ismered a barátság fogalmát. Ki vegye észre, hogy segítségre van szüksége, ha nem a barátai?


A kérdezőnek pedig:

1.: Javasolnám a pszichológust. Azt, hogy a sárc menjen el hozzá, kizárt-nak tartom, de hogy találj valaki, jó esetben a saját ismerőseid körében, aki jártasabb a témában, és esetleg tudja, hogy mi adhatja meg ilyenkor a lökés.

2.: Próbáld valami közösségbe, társasági életbe belerángatni, azon kívül hogy beszélsz a fejével, hogy legalább nyitott legyen más emberekre. Legyenek emberek körülötte, akik elterelik a figyelmét :) Bár én ezt a magam kárán tanultam meg annó, és mikor más próbált így közösségbe rángatni neki nem jött össze, aztán 2 évvel később magam kezdtem keresni...

2013. jan. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
jah változtasd vissza kedves lúzerré, sokkal jobb lesz neki :D
2013. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat 14-es válaszoló, meg fogom fontolni a dolgot! :) Köszönöm mindenkinek az eddigi segítséget, várom a további válaszokat! :)
2013. jan. 16. 10:50
 17/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, én nem tudom ezt a folyamatot pszichopathológiai esetnek aposztrofálni... tudjátok, milyen tartósan, sorozatosan visszautasítottnak lenni, miközben minden értelmes morális tanítás azt sugallja, hogy jó ember vagy, vagy legalábbis jó eszközökkel élsz? Ez egy nagyon nehéz kihívás az ember életében, amikor szembesül vele, hogy az élet nem nemes eszmék mentén szerveződik, hanem - különösen Magyarországon - aljas, erőszakos (lelki és fizikai értelemben), taktikázó, számító és kegyetlen. Hányszor találkozunk olyannal, hogy valaki rosszul érzi magát azért, mert visszautasított egy csúnya kérőt? Nem túl gyakran, ugye? Pedig egyszerűen arról van szó, hogy az ilyen kedves, jószívű kamaszok így vesztik el a hitüket az emberi jóságban. Nem fognak bízni, hinni a szeretetben és bizalomban, tárgyiasítják a testi szerelmet, stb. Mindezt miért? Mert nem célravezető.


Egy 19 éves srácnak a fő cél a szex. A lányok pedig szomorú, de sajnos a szemétséget szeretik egy bizonyos életkor és IQ alatt.

2013. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A kérdés csak annyiban kamu, hogy nem másról szól, hanem a kérdezőről.
2013. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Tegnap 16:18


Maximálisan tiszteletben tartom a leírt véleményed. Mindenkinek joga van az egyéni gondolatok leírására.


A problémám az, hogy a kommenteddel nem segítettél a kiírt kérdés ügyében. :( Nem "haragszom", csak mindössze annyit szeretnék kérni, legközelebb írd le egy kérdéshez, te mit javasolsz a probléma megoldására.

2013. szept. 7. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!