Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar minden programomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden programomnak keresztbe tenni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Bejelentettem a barátnőmnek 2 héttel előre, hogy szombaton lesz egy focikupa, amin részt veszünk a csapatommal. Meghívtam őt is, ha szeretne, jöjjön el, szívesen látja mindenki. Valószínűleg lenne társaság is, mások barátnői is ott lesznek. Ha nem akar, persze maradhat otthon is. Ehhez képest ma mondtam, hogy mennék, erre azt kérdezi, hogy akkor nem akarok vele lenni? Ismét felajánlottam, hogy jöjjön velem, de ő kettesben akar lenni. Lehetnénk kettesben csütörtökön, pénteken, szombat délután, vasárnap, és a jövő hét bármelyik napján. De neki a szombat délelőtt is kellene.


Ezek egyébként rendszeresek, más programjaimnak is próbál ugyaígy keresztbe tenni, amiben nem ő a középpont (barátokkal meccsnézés, biliárdozás, síelés, stb.)


Már azon gondolkozok, hogy kitalálok valami halaszthatatlan programot, beteg rokon látogatása, sulis feladat, akármi, csak hogy ne legyen módja keresztbe tenni. De a hazudozást sem tartom jó megoldásnak. Próbáltam vele beszélni róla, hogy miért sajátít ki, de ezek a beszélgetések mindig hisztikbe torkollanak. Mit tegyek?


2013. jan. 16. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tűnik túl érett egyéniségnek a barátnőd. Beszélj vele, a kapcsolatotokat ezt előbb-utóbb veszélybe sodorja.
2013. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem előbb tedd fel magadnak a kérdést, hogy egyáltalán boldog párkapcsolat-e az, amiben most vagy.

Mert, ha már azon gondolkodsz, hogy mit hazudjál neki, akkor ott már nem minden stimmel szerintem. Neked olyan lányra van szükséged, aki nem rövid pórázon tart, de a leírtak alapján a barátnőd pont ilyen. Esetleg még annyit tudok tanácsolni, hogy amikor ilyen baráti programjaid vannak, akkor javasold neki, hogy hívja át aznapra egy barátnőjét, menjenek el valahova.

2013. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás. Nem kell vele foglalkozni. El kell menni focizni, meg a többi ilyen programra. Néhány eset után majd leesik neki, hogy nem sajátíthat ki. Ha megsértődik, akkor meg ki kell vágni a francba. Én ezt tenném.
2013. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Patrik24 ***** válasza:
Mit tegyél? Ha csak ez a kérdés, akkor szerintem szakíts vele. Miért? Mert egy önző hisztis pics@. Le se sz@r téged, ha eddig nem tűnt volna fel.
2013. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy miért akar keresztbetenni az egyértelmű, ki akar sajátítani.

Hogy mit tegyél? Mondd meg neki, hogy már 2 hete szóltam, hogy focikupa lesz, a csapat számít rád, elmész. Ha akar megy, ha nem akar nem megy. Ha ezekután hisztizik és szakít veled, akkor jobb is. Ha hisztizik miatta, akkor figyelmen kívül kell hagyni.

Hogy ezekután mit tegyél? Amikor programod van, akkor közöld vele egy pár nappal korábban és ha megint az utolsó pillanatban akar valamit alkotni, akkor ne érdekeljen.

Menj el a programjaidra, aztán majd megunja. Vagy elhagy, de akkor jobb is így. Legalább találhatsz magadnak egy érett gondolkodású csajt.

2013. jan. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne hagyd, hogy megakadályozza a programjaidat!!!

Komolyan, semmiképp, ennek hosszútávon rossz vége lehet csak.

De ne is hazudj természetesen, egyszerűen mondd, hogy mész és kész, még mondtad is neki, hogy ő ius mehet, egy szava se lehet. Kérdezd meg tőle, hogy miért zavarja ez, ha mással is foglalkozol, meg hogy ő ezt így normálisnak érzi-e...

Nekem ezen ment tönkre a több éves kapcsolatom, hogy nem csinálhattam semmit, a barátnőimmel nem mehettem el még fagyizni se kb, mert utána meg volt sértődve, hogy miért nem vele vagyok helyette... (megjegyzem együtt éltünk, és hiába voltunk otthon kettesben, csak netezett, mindig akkor lettünk volna pont kettesben, mikor én mást csinálnék...aha... :) )

És ez egy idő után nagyon sivár, ha az egész életed egy emberre van lekorlátozva, hidd el, ezen simán tönkre is mehet a kapcsolat, ezt mondd el neki...

Egyébként én nem bánom, hogy szakítottam vele, a mostani barátom szerencsére nem korlátoz, és sokkal jobban érzem így magam.

21L

2013. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

íííígy van, a 2-esnek tökéletesen igaza van. az ilyen emberektől FUTNI KELL! MENEKÜLNI!! VISSZA SE NÉZNI!!!

de komolyan. én ugyanezt játszottam egy "barátnőmmel" (lány vagyok), rám telepedett, és azon gondolkodtam, hogy milyen indokkal rázzam le, mert neki semmi nem volt elég jó... mondanom se kell, hogy azóta nem vagyunk barátnők. ha már kifogásokat kell találni, az régen rossz! és egészséges lelkületű ember az ilyeneket, mint a te barátnőd, vagy az enyém, nem tud elviselni. helyedben otthagynám. 19l

2013. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!