Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után még barátkozhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után még barátkozhatok velük, vagy most mi legyen?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolatomnak lett vége néhány hónapja, előtte kb mindig csak fiúkkal haverkodtam, a hasonló érdeklődési kör és hobbik miatt, sose próbálkoztak nálam, persze volt néha 1-2 kétértelmű megjegyzés vagy bók, de ennyi. Aztán amikor szakítottam, utána szépen sorban az összes srác bepróbálkozott nálam, akivel jóban vagyok, tényleg mind, egytől egyig. Ez azért eléggé meglepett, és nem nagyon tudtam, hogyan kéne kezelni a helyzetet, szóval elmondtam nekik, hogy esélytelen a dolog, de kedvelem őket egyébként, szóval azóta is minden megy tovább úgy, mint eddig. Azóta már összejöttem mással, de most folyton arra tudok gondolni, hogy bárhová elhívnak, csak hátsó szándékaik vannak, és csak arra várnak, hogy vajon mikor fogok újra szakítani.

De most mit csináljak? Szakítsam meg az összes ilyen ismeretségemet? De akkor kb eltűnik az egész társaságom, én meg nem vagyok épp egy magányos típus. Kezdjek el új emberekkel ismerkedni, de akkor meg megint ez lenne...

Persze van néhány lány is akikkel jóban vagyok, de ők nagyon kevesen vannak, a lányok többségével nem tudok jól kijönni.

Kérlek, adjatok valamilyen tanácsot! Főleg, ha már voltatok hasonló helyzetben.

21L


2013. jan. 16. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem barátkozhatsz velük, ha tisztáztátok, hogy tőled másra nem számíthatnak.
2013. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt hiszem te vagy az élő példa arra, amikor azt mondják, hogy fiú-lány között nincs barátság anélkül, hogy az egyik fél többet ne akarna... nem tudsz mit tenni, én is ilyen helyzetben voltam, és végül leépítettem ezeket a barátokat, lányból maradt kettő, azóta nem kerülök ilyen kellemetlen helyzetbe, mert alapból nem barátkozok nagyon fiúkkal azóta. Nem tudok bízni benne, hogy csak barátkozni szeretnének, ezért inkább elejét veszem a későbbi problémáknak.
2013. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy párkapcsolatot sem bánnának veled, nem jelenti, hogy a barátságodat nem értékelik. Nem valószínű, hogy évekig színlelték volna a barátságot csak egy randi kedvéért.
2013. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a 3-as válaszoló is írta, ez nem jelenti azt, hogy nem éreznek a barátjuknak, inkább azt, hogy esetleg vonzó nőnek is tartanak és többet is el tudnának képzelni veled. Ha tisztáztátok, hogy nálad ez nem jöhet szóba és megértették, akkor szerintem nyugodtan barátkozhatsz velük. Más kérdés persze, ha téged ez olyan szinten érintett kellemetlenül, hogy ezek után már nem tudsz úgy viszonyulni hozzájuk.
2013. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!