Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti kiveritek egy randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti kiveritek egy randi előtt (a kapcsolat elején), hogy ne legyen kellemetlen helyzet?

Figyelt kérdés
fiatalabb fiúkra gondolok.
2013. jan. 13. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem szoktam
2013. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eszembe nem jutna.
2013. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán.Tapasztalt vagyok már.Egy kis pusháptól nem áll fel.

Ne meg mióta kellemetlen ha feláll a cerka?

2013. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hunter92 ***** válasza:
Csak kíváncsiságból, mit értesz kellemetlen helyzet alatt?
2013. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Ha a merevedésre gondolsz, abban mi a kellemetlen??

Az már kellemtlen lenne, ha nem állna fel! Minél jobban minél előbb feláll annál jobb. Elvégre a férfi legyen kemény és termékeny, máskülönben mit akarna a nőtől és a nő mit akarna tőle???

Ha nyers vagyok ha nem, az érzelmeket most félretéve a nő és a férfi kapcsolatának a testi célja:


A B@SZÁS!!

2013. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek az 5.-el :D
2013. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!