Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnám meg itt azt a lányt itt, akivel korábban sok levelet váltottam, de technikai okok miatt már nem tudok neki írni?

Figyelt kérdés

Egy 15 éves lányról van szó, aki sokkal érettebb a koránál és hip-hop táncra jár.


Privátban leírom a részleteket, ha érdekel. Mert tudom, hogy most azt kérdeznék sokan, hogy-hogy nem tudok neki írni, ha a kérdést felteszem. Ez bonyolultabb. Írj privit ha érdekel.


2013. jan. 16. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
gondolom letiltott, nem?
2013. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A lány nem tiltott le! Technikai ok. Minden rendben volt köztünk, én nem tudok írni neki többé...:S
2013. jan. 16. 14:28
 3/14 anonim ***** válasza:
tudom, tudom, minden 15 éves lány sokkal érettebb a koránál
2013. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, pár hónapja keresek valakit, akivel van egy lerendezetlen ügyem innen... F
2013. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Érettebb a koránál? Na, persze.
2013. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én egy komoly srác vagyok, nem tizenéves. Ne ítélkezzetek, inkább segítsetek. Tényleg egy végtelenül értelmes lány. Hogyan lehet rátalálni itt? Másik accountomon nem lehet írni neki.
2013. jan. 16. 14:34
 7/14 anonim ***** válasza:

akit érdekel hogy lehet úgy üzit írni hogy felhaszánló nevet írsz be:

gyakorikerdesek.hu/uzenet

2013. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Zseni vagy :)
2013. jan. 16. 14:44
 9/14 anonim ***** válasza:

"aki sokkal érettebb a koránál"


Ezen felröhögtem. :)

2013. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én meg rajtad röhögtem fel, huhu, most jobb? :D Funny-
2013. jan. 16. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!