Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel a helyzettel mit kezdjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maxwell90 kérdése:

Ezzel a helyzettel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akivel elég rég óta ismerek.régen volt egymáshoz közünk de nem sok .Eddig csak barátok voltunk de nekem nagyon tetszik és azthiszem érzek iránta valamit.Nah most jön próblémám 2 napja átmentünk egy közös barátonkhoz ittunk kicsit de nem voltunk berugva meg tök jozanok voltunk és filmeztünk meg mindin és akkor is hozzámbújt késöbb kimentünk és a barátunk mondta lánynak h miért nem csókol meg erre azt mondta h ahoz nem kell kérni és meg is csokolt.este beszélgettem vele és megkérdeztem h lehetne e több mint barátség másnap nem is irt csak este és ezt válaszolta :Szia na szóval igen van átgondoltam..ezt az egészet és kedvelek tényleg de nem annyira,h összeis jöjekveled mert nem akarok veled azért összejönni,h utána meg dobjalak:/


nekem ennél többet ér a barátságunk:)


sajnálom


teljesen összetörtem és nemtudom h teljesen hadjam e ki az éeltemböl mert nagyon kedvelem ilyen lánnyal még nem találkoztam.(bocsi a helyesirásért)


2012. okt. 31. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2012. okt. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Három dolgot tehetsz? vagy tovább puhítod a csajt, vagy bunkózol vele, vagy a barátja maradsz. Ha az elsőt választod kockáztatsz és lehet nagyon pofára esel, ha a másodikat akkor könnyebb lesz elfelejteni, de le kell mondani róla, ha a harmadikat nehéz lesz de barátként megmarad neked.
2012. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Barátként nem jó mert akkor ugyan ugy fogok érezni elfelejteni meg nem akarom... ez a gáz
2012. okt. 31. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!