Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel? Van egy fiú (3 évvel idősebb) a mi kapcsolatunk eléggé bonyolult kb 1 éve ismerjük egymást de olyan 1-2 hónapja kezdett nyitni felém.

Figyelt kérdés
Egy túl jól sikerült bulin találkoztunk újra (a barátnőm írt neki a nevemben) nem tudtam hogy ott lesz és én egy fiúval voltam amikor meglátott vele rögtön elment. Utána beszéltünk facebookon bocsánatot kértem azt írta semmi gond azóta többször találkoztunk de nem köszön és elutasító velem.(ennek 1 hete) Tudom hogy az én hibám mert ribancként viselkedtem(amúgy nem szokásom) így nyilván úgy is kezel de én már ezer éve belé vagyok zúgva meg nem is akarom hogy bárki ilyen véleménnyel legyen róla és szeretnék tőle bocsánatot kérni.Ilyenkor mi a teendő?

2012. nov. 20. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
kérj tőle bocsánatot személyesen és beszéljétek meg a dolgot.
2012. nov. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!