Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeret, miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeret, miért nem akar velem járni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyszerűen nem értem a srácot! Ő lenne az első barátom. Mindig mondja, hogy mennyire szeret, milyen szép vagyok, és imádja mindenemet, hogy mikor nincs velem rám gondol, minden este rólam álmodik... De azt mondja, nem akar kapcsolatot, nem akar kötöttségeket. Nem értem! :( Nem is szeret?


2013. jan. 16. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szédít,hogy szex legyen kapcsolat nélkül
2013. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha magamból indulok ki akor énis igy szoktam..és szexre akarom a lányt.. semmi töbre! csak szédit ..!
2013. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szeret de nem valószínű ha igazán szeretne és nem csak le akarna veled feküdni akkor belemenne egy kapcsolatba is.
2013. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha már fél éve csinálja ezt? Mármint, nem értem, ha csak arra kellek neki, miért nem hagy békén? Nekem ez nagyon nehéz, mert én meg tényleg szeretem, és így egyszerűen nem tudok továbblépni...
2013. jan. 16. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:
azért nem hagy békén mert még nem mentél bele..:D...hagyd magad előbb szabadulsz arany szabály szivem:D!
2013. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez pont mint az én helyzetem . Állítólag nagyon szeret ,de nem akar kapcsolatot . Az a fél amelyik szeretne , ebben a helyzetben nagyon sokat fog szenvedni . Ez a tapasztalatom .
2013. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szeret, de nem akar kapcsolatot? Milyen szöveg ez?

Ha egy ember szeret egy másikat, akkor az neki a lényeg, hogy a másiknak örömet okozzon, és ne a saját boldogságát nézze... Úgyhogy ez a "szeretlek, mindennél fontosabb vagy nekem, de áh, hagyjuk, nem akarok kapcsolatot veled", ez egy nagy kamu.

Bármilyen nehéz, de hagyd őt, ne foglalkozz vele. Felejtsd el, keress mást. Vagy, ha úgy tetszik, büntesd meg. Fordíts neki hátat, és akkor megbánja, hogy így viselkedett veled, elszalasztott téged. Ha engedsz neki, akkor viszont csak megdug, és valószínűleg ő fog dobni, és kiderül, hogy hazudott neked, és csalódni fogsz. Aztán írod ki ide a kérdést, hogy miért ilyen szemét minden pasi?

2013. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak be akar húzni a csőbe. Szexre jó lennél, de többet nem akar. Ehhez viszont muszáj tepernie, ezért mondja, hogy szeret, szép vagy, veled álmodik, rád gondol stb. Abban bízik, hogy nem fogsz tudni ellenállni neki és megkaphat. De ne menj bele. Ha tényleg szeretne, akkor kapcsolat is lenne, nem csak szex, de minimum elmondaná, hogy miért nem akar most kapcsolatot. Így viszont tényleg csak egy-két szex lenne a dologból, aztán továbbállna, te pedig még jobban összetörnél.
2013. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!