Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok! Leírnátok h. mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok! Leírnátok h. mi a lány ill. fiú ideálotok?

Figyelt kérdés
Életkort,nemet kérnék:)
2009. aug. 22. 21:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nálam nincs ilyen. Vagy tetszik, vagy nem. Vagy úgy is mondhatnám, ha szimpatikus akkor megismerkedem. 27/f
2009. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2009. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

22/l

22 és 26 közötti, sötét hajú és szemű, okos, művelt, belevaló, szenvedélyes, eredeti, úgy szeret, ahogy vagyok, mindent megbeszélhetek vele, gondoskodhatok róla anélkül, hogy ezt szégyellné.

2009. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Vékony alkat, legyen alacsonyabb mint én.

160-170 centi körül.

Legyen 45-60 kg körül.

Hajban a sötétvörös és a fekete jön be leginkább, főleg akkor ha nem festett. De ez végülis mind1.

Legyen szép az arca, a bőre legyen világos fehér, a szeme zöld. Ne legyen buta, legyen mindenről saját véleménye. Ne legyen nagyképű és ne gondolja hogy minden róla szól. Legyen szerény, kedves, romantikus, odabújós tipus. Inkább legyen csöndes mint túl pörgős.

2009. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%

19/f

Nekem már mindegy,annyi ne legyen kövér,ne dohányozzon,ne legyen szőrös,a többi mindegy csak lenne már valaki. :(

2009. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok válogatós, de ha megszabhatnám, milyen legyen...
2009. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
A hosszúhajú pasikra bukom, azokból is a normálisakra:P. Az sem hátrány, ha nem hülye:)) 22vagyok, lány
2009. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Min. 185 cm, férfias, szexi, sötét hajú.


18/L

2009. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hát, legyen 170 -180cm magas, fekete haj, szép szemek és arc, 14 – 18 év közötti, és lehetőleg ne cigizen és legyen romantikus!!



18/f

2009. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Magasabb nálam egy pár centivel, tehát 180 körül lehalább. (Ha pont annyi, akkor az kemény 4 cm-t jelent a javára.:D) Ne legyen túl izmos, persze nem probléma, ha van egy kicsi, de csak természetesen. Az is jó ha vékonyka, csak ne kórosan, és az is ha egy kisebb pocak is befigyel.:D Szem- és hajszíne mindegy, de a haja legyen hosszúkásabb, amibe úgy tisztességgel bele lehet túrni.:) Valamint a stílusunk egyezzen meg, mmint legalább külsőre. Jah és imádom, ha valakinek szép a szája.:$$

Belsőre legyen tisztességes, ne hazudjon, megértő és vicces.

Lehet ez így soknak tűnik, de mindentől el lehet vonatkoztatni. (Bár az tény, h a belső tulajdonságoktól kevésbé.) Ez csak az ideál. Dehát mit érdekel az engem, ha szeretem azt a valakit.^^ Bár most épp senkit sem.=/

2009. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!