Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, nektek milyen lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek milyen lány az ideálotok? (esetetek)

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, ki milyen csajt részesít elönyben :D
2012. jún. 27. 00:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én a harmincon felüli nőket, akik tudják mit akarnak, és imádják a szexet :D
2012. jún. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
már 130 ilyen kérdés volt, nem írom le megint
2012. jún. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Átlagos testi adottságok, tudjon kötödni hozzám illetve viszonozza azt amit kap.


Ilyet keresek már egy ideje, de ritka mint a fehér holló. (az ritka egyátalán? )

2012. jún. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

ezért a csajért a világ végéig is elmennék :)


Belsőleg pedig nekem a jókislányok tetszenek akik szerények, és tudnak is szeretni engem :)

2012. jún. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3, Tudod, lehet hogy 130 kérdés van, de nemhiszem, hogy mindegyiket ma írták volna ki :) Változnak az idők..

#4,5 Veletek egyet értek, én is a jókislányokat preferálom :)

2012. jún. 27. 00:59
 6/15 anonim ***** válasza:

-1.normális testalkatú legyen(Ne 40kiló és ne 130legyen) nincs semmi bajom se a vékony se a ducibb csajokkal csak nem jönnek be!

-2.viszonozza az érzelmet amit nyújtok felé(háh ilyennel még nem találkoztam gecc:D)

-3.Tudjon szendvicset csinálni!

-4.Ne utálja a focit(nem kell szeretnie csak ne utálja!)

-5.Hosszú hajú legyen...(fontos, hosszú haj jön be ennyi...!)

-6.Ne legyen r*b*nc/k*rv*/műp*csa(a 2-es pont ezt már kizárja de azért ide írtam...)

-7.Tudja külön szedni a barátokkal és a 2esben töltött időt!


Valaki a leírtaknak megfelel az csak a véletlen műve, ha mégsem írjon!:DDD

20/F

2012. jún. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nah jó, akkor jó fej leszek és válaszolok :D


szóval, külső:

vörös haj, szép-aranyos arc, ne legyen alacsony 170cm <,

legyen számomra különleges kisugárzása


belső:

Velem mindig legyen önmaga, engedje el magát, legyen vicces, laza és könnyed életfelfogású, ne görcsös-merev típus. Ami még fontos, hogy legyen "hülye", bolondos :D és fontos az intelligencia is valamint az önálló gondolatok.

Egyező zenei ízlés (közös koncertek, bulik miatt), egyező hobbik (imádom ha rengeteg a közös téma és program). A legfontosabb pedig a hűség és az őszinteség és hogy nagyon nyitott neg

2012. jún. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*és hogy nagyon nyitott legyen szex terén :)
2012. jún. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Barna hosszú haj, barna szemek, aranyos arc, méreteihez képest ideális testtömeg, tehát ne legyen se sovány, se duci.

Körülbelül legyen olyan magas, min amilyen én vagyok, vagy egy kicsit alacsonyabb. Belső tulajdonságait tekintve, pedig legyen okos, barátságos, megértő, önálló, ne lehessen könnyen befolyásolni, ne legyen az a megvezethető típus.

2012. jún. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
:D
2012. jún. 27. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!