Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok lány miért próbálja ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért próbálja ki a barátnőjével a csókot/szexet és a többit?

Figyelt kérdés
Itt sok olyat olvasok, hogy csak kíváncsi volt, meg csak kipróbálta a legjobb barátnőjével a csókot, de ő a fiúkat szereti. Én is kiváncsi vagyok milyen érzés lehet, ha valaki meghal, de nem fogom megölni magam az biztos! A lányok miért csinálnak ilyet? Ez csak a mostani "divat" vagy a lányokban van egy ilyen dolog, hogy úúú milyen lehet egy másik lánnyal csinálni? Vagy ezt csak "úgy" mondják, hogy hülyítsenek engem/másokat?
2009. aug. 29. 22:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Válasszuk csak külön. Csokot. Szexet. Többit. A csok egy dolog. Gyakorlás a fiukkal valo csokolozás elött. Vagy csak azért, mert szeret csokolozni de a pasiját nem lehet, esetleg nem érdemes rávenni ( saját gyakorlat!!!!), és azért az olyan jo dolog. Szerintem ilyenek régebben is voltak. Talán nem ilyen nyilvánosan. A szex az más, ahhoz tényleg kel a biszex vagy leszbi hajlam. A többin nem tudom mit értettél? Megirnád, vagy te sem tudod, csak olyan jol hangzott?
2011. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mert kíváncsiak. MIndenkit hajt a kíváncsiság :)
2011. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Teljesen normális szexuális kíváncsiság. Semmi köze a leszbikussághoz. Ma már mindenkit "leleszbiznek", holott a nők 1%-a az. Egy százaléka!
2011. nov. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Egyet értek veled abszolút mértékben. Ez a amíg nem próbálod ki ne vélekedj róla dolog tökre hülyeség. Sokan mondják a drog jó cucc mégse fogom kipróbálni. A leszbikus kalanddal is így vagyok. Akinek bárminemű kalandja volt a másik nemmel ne merje magát tiszta heteronak állítani. Ez a véleményem. A kiváncsiság meg az alkohol nem mentség. Esetleg az, ha egy revolvert fúrtak a homlokához hogy smároljon... -.-
2011. nov. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én is voltam fiatal, de nem voltam idióta és bu.i se. Akár divat akár nem, ha valakit megnevelnek, akkor tisztességes lesz. Sajnos ma már csak kisebb településeken vannak normális fiatalok, mert ott gyorsabban híre menne mindennek. Inkább tanulj, hogy ne maradj ilyen hülye!!!
2011. nov. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Nekem 4 osztálytársam is, a 3 puszi helyett egy szájrapuszival köszöntik egymást... Mondjuk még mindig jobb mintha minden 3. fiúval smárolnának....

11/l

2011. nov. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
mert egy idétlen popszarszámban az van, hogy "I kissed a girl, I liked it" így most ez a menő.
2012. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

ja és persze az örök kifogás: "van pasim, csak csajok érdekelnek"


tehát a csajok hozzáállása: a pasit csajjal megcsalni nem megcsalás. Pasival viszont... az megcsalás.

2012. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
26 vagyok, és kösz, tök jól meg vagyok anélkül, hogy lányokkal smárolnék..eszembe sem jut....az első csóktól én is féltem, mégsem jutott eszembe lánnyan csinálni...fúj..
2012. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Egyszer az unokatesóm vett nekem tinimagazint. Soha nem olvastam ilyet, mert hülyeségnek tartottam az egészet. Azt is csak azért kaptam, mert azt hitte én is odáig vagyok a Tvájlájttól. Az első nagy meghökkenésem akkor volt amikor a 11 éves csaj küldte üzenetbe (az újságba), hogy "még nem jött meg de szeretném elveszteni". Aztán jött a "hogyan csókolózzunk" rész, és írták, hogy legjobb, ha először lánnyal próbáljuk ki.... Na ennél a pontnál kivágtam a kukába, és azóta sem kaptam/vettem többet.... (A hosszú szemléltetés csak a lap minőségének érzékeltetésére volt.)

Szóval tényleg lehet ott kíváncsiskodás meg félés az 1.-től, de ha már ezek a szennyek is ilyet ontanak magukból????!!!!

2012. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!