Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőiesedjek? Szépnek tartanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőiesedjek? Szépnek tartanak, jó az alakom, de furcsán érzem magam, ha csinosra veszem a figurát.

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok,jó az alakom,szépnek tartanak .Bocsánat a definiálásért,nem fényezni szerettem volna magamat,csak azt szerettem volna megértetni,hogy tudják a Kedves Válaszolók,hogy nem azért írom ezeket a sorokat, mert ronda dagadt pattanásos tinédzser vagyok.. Hála a jó égnek bőkezűen bánt velem a sors ami a külsőt illeti. Kinőttem már a tinikort,de mégsem akaródzik hétköznap,fősuliba "díszbe vágva" csinosan magassarkúba rohangálni.Persze jól esik,ha megjegyzik,hogy csinos vagyok(ezek nélkül is meg szokták jegyezni),csak kezdem már magamat rosszul érezni amiatt,hogy én nem vagyok kiöltözős,csak farmer póló topánka típusú lány..Nem lehet velem műkörmökről csacsogni,előbb érdekel a foci és hasonlók..Most nőjjek fel? Baj van velem,vagy csak ez nem az én stílusom? Hogy változzak,hogy ne érezzem magam feszengve tűsarkúban,ingben?
2013. jan. 17. 16:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
PS: nem küldök képet:DD csak sok ember furcsa szokása ezt kérni..
2013. jan. 17. 16:28
 2/11 anonim ***** válasza:

egy ilyen leírás után miért csodálkozol, ha képet kérnek? és privátokat írnak...?

mi is a kérdésed tulajdonképpen, vagy van valami kérdésed?

mindenki úgy öltözködik, ahogy neki tetszik

2013. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de hogy kérdezhetsz ilyet? :D Ha a nőknek akarsz tetszeni, akkor változz meg igen, egyedül azt felejtetted ki, hogy szoktál sört inni, és akkor egy tökéletes nő képét festetted volna le magadról. Ha jól nézel ki alapból hagyd ezt a sok mű cselekvést! Jó vagy úgy ahogy most vagy ( a leírásod alapján). Nem Zsófinak hívnak véletlen ?:)
2013. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát most bekerültél egy olyan társaságba, azért érzed magad furcsán szerintem. én sem vagyok az a kiöltözős típus, magassarkú csak alkalmakkor van rajtam, még buliba se mert kitörném a bokám. Ez nem gyerekesség, csak más stílus.
2013. jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgy öltözködsz, ahogy akarsz. Te dolgod, te tested.
2013. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A farmer-pólót azt ne,nem nőies sőt férfias nagyon.

Igenis vedd fel a miniszoknyát,feszes csöcsös toppot,hajadat engedd le,vedd fel a magassarkút.Jó alakú vagy hát használd ki,mert így nem sok ,,jó pasi" fog flörtölni veled vagy nem fognak kezdeni veled.

Hajrá hajrá.

2013. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

3#Nem,de jó tudni,hogy vannak hasonló gondolkodású lányok:) Rossz a társaságom lehet:)

Utolsó,igen valóban úgy lehet nagyobb az esélye a pártalálásnak..de szerintem a miniszoknya így is sok

2013. jan. 17. 17:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem vagyok lány, másrészt ha így érzed jól magad, akkor ha beöltözöl, lehet, hogy több pasit fog az ujjaid köré csavarni, de nem önmagadért fognak szeretni :)
2013. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó ez nagyon nem igaz,hogy ,,csak arra kellene" speciel én nem vagyok olyan degenerált,hogy sztereotípiákat gyártsak.Attól,hogy egy lány szexisen öltözik,dögös még tök normális is lehet sőt én még sose láttam olyan tipikus csajt aki ribisen nézett ki és hülye volt,mind kedves volt és mosolygós.

Szerintem egy pasinak ez nagyon imponálna,akinek van agya is,és nem sztereotípiákat gyárt.

2013. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mégis miről beszélsz? Ki mondta, hogy "csak arra kellene"? Én arra gondoltam, hogy ha nem olyan ruhákat vesz fel, mint ami neki tetszik, amiben jól érzi magát, akkor a külsője nem lesz összhangban a belsőjével
2013. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!